2410
2553
عنوان

عروسی 😭😭😭💔💔💔

1104 بازدید | 53 پست

شهرمون وضعیت قرمز شده تالارا رو بستن

قراره بی عروسی برم خونم فقط اتلیه میرم

همه ارزوهام برباد رف😔😔😔 دلم جشن میخواس شلوغ میخاس ک دوستام کنارم باشن و تا صبح برقصیم💔 

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

صبر كن بدون عروسي نرو تو كه اينطوري حسرتش به دلت ميمونه ارزش صبر كردنو داره كه يه عمر حسرت نخوري

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

برا سالگرد برید تو باغ بهتره

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2714

عزیزم میتونی تا پاییز صبر کنین؟؟

گفتن تا مهر کلا همه واکسینه میشن و دیگه تماااامممممم... 

من پسرداییم قرار بود اخر این ماه عروسی کنن  ولی نگه داشتن برای مهر   صاحب تالار گفته بهشون ک اینجوریه داستان

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
سالگرد میگیری نگران نباش

من كه نديدم سالگردي مثل جشن بشه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

جسارتا از عروسی متنفرم

اصلا یجوری میشم فک کنم همه نگاه ها روم باشه

من پسرخاله هامم بیشورن تیکه بد بندازن دیگ ...

ترجیح میدم پولشو بزنم به زندگیم تا به عده ای که شبشم غذا رو نقد کنن!

کاربری مرد - فعال مدنی - کارشناس سیاسی امنیتی اقتصادی - پاسخگو هرررررررررررسوال دینی و سیاسی بشرط بقا کاربری             خدایا خودت کاربریمو نگه دار . پناه میبرم به تو از تعلیق کنندگان

والا جشن عروسی چرته. آخرش فیلم عروسی یجا خاک میخوره کسی نگاه نمیکنه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
جسارتا از عروسی متنفرم اصلا یجوری میشم فک کنم همه نگاه ها روم باشه من پسرخاله هامم بیشورن تیکه بد ...

ینی ب عروس تیکه میندازن؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706