2733
2734
عنوان

صورتم شده پرجوش پس فردام عقد دعوتیم کمک😱🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 64 پست

قشنگ گوش کن

صابون تریاک 3 بار تا شب اگه داری ..ازین بهتر  گلاب و سفید اب رو مخلوط کن و بعد بذار رو صورت،، (1 ساعت) و دوباره عصر و دوباره شب

استرس نداشته باش بیشتر میشه

موفق باشی

نمیشه فامیل درجه یکم😪

وای پیاز میسوزونه نزن توروخدا قرص اسیکلوویر بگیر چرک خشک کن واس عفونت و سیستم بدن و تبخال و این چیزاس

نفهمیدی عشق و جان منی .. جان ک چه گویم جهان منی .....نفهمیدی در دلم چ گذشت تو قرار دل بی قرار منی .....❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نصف قاشق چایخوری خاک رس( از عطاری بگیر ) و نصف قاشق چایخوری هم آرد برنج رو باهم مخلوط کن و به میزانی که حالت خمیری بشه آب بریز ، بزن رو صورت و وقتی خشک شد بشورش و بعدش مرطوب کننده مخصوص صورتتو بزن

همه چی درست میشه

سفیده تخم مرغ بزن سه وعده تا پس فردا

(#نه_به_خشونت_علیه_زنان)منو تو تاپیک های زیبایی_پوست_مو... تگ کنین لطفا با تچکر 🌷😊》❌شاید باورتون نشه اما هنوز یه سری احمق وجود دارن که وقتی میخوان از یه زن تعریف کنن میگن خیلی مردی!!❌(یبوستی 🐴 است)💜سال ۹۵ با نی نی سایت اشنا شدم فک کنم صدمین کاربریمه اینبار خیلی بده که تو نی نی سایت اشنا داشته باشی🤦‍♀️😡●منو بابت تاپیک های دروغم حلال کنین مجبور بودم🥴😬🙏🏻🤕
2731

برو پاکسازی

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
وای پیاز میسوزونه نزن توروخدا قرص اسیکلوویر بگیر چرک خشک کن واس عفونت و سیستم بدن و تبخال و این چیزا ...

باشه 😉 خودمم تو فکر نزدنش بودم اخه بدبختیم اینه به پیازم حساسیت دارم🤦🏻‍♀️😩

تنها مشکلم اینه که : زیادی مهربونم🥴 
خیلی عشقی واست یه صلوات فرستادم زینگ اکساید دارم مرسی مرسی مرسی عشق دلم😘🤩😘🤩

زینک ک چربه بدتر میشه

نفهمیدی عشق و جان منی .. جان ک چه گویم جهان منی .....نفهمیدی در دلم چ گذشت تو قرار دل بی قرار منی .....❤
رو پوستت گزاشتی پیاز؟

نه نزن خیلی حساسیت زاس بدتر میکنه یع وقت

(#نه_به_خشونت_علیه_زنان)منو تو تاپیک های زیبایی_پوست_مو... تگ کنین لطفا با تچکر 🌷😊》❌شاید باورتون نشه اما هنوز یه سری احمق وجود دارن که وقتی میخوان از یه زن تعریف کنن میگن خیلی مردی!!❌(یبوستی 🐴 است)💜سال ۹۵ با نی نی سایت اشنا شدم فک کنم صدمین کاربریمه اینبار خیلی بده که تو نی نی سایت اشنا داشته باشی🤦‍♀️😡●منو بابت تاپیک های دروغم حلال کنین مجبور بودم🥴😬🙏🏻🤕
2738
خیلی عشقی واست یه صلوات فرستادم زینگ اکساید دارم مرسی مرسی مرسی عشق دلم😘🤩😘🤩

زینک ک چربه بدتر میشه باید خشک بشن

قشنگ گوش کن صابون تریاک 3 بار تا شب اگه داری ..ازین بهتر  گلاب و سفید اب رو مخلوط کن ...

اره صابون تریاک عالیه عالی سفید اب هم عالیه

از دارو خونه زینک اکساید بگیر بزن شب بزن تا صبح یا الان بزن تا شب کلی بهتر میشه

زینک خودش چربه اصلا واسه جوش خوب نیست

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

کرم پوششی بزن 

محلول کلیندامایسین بزن درست میشه 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

استارتر خواهش میکنم پیاز و آبلیمو و سالاد شیرازی به خودت نمال که داغون میشی 

فوری برو روغن درخت چای بخر اگه در دسترست هست برند فارماسی یا بادی شاپ یا بریلی بخر اگه هم نیست برو از عطاری بخر و مدام روی جوشات بزن تا پسفردا خشک میشن 

فقط مواظب باش روی بقیه صورتت نزنی فقط هرجایی که جوش داره 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
باشه 😉 خودمم تو فکر نزدنش بودم اخه بدبختیم اینه به پیازم حساسیت دارم🤦🏻‍♀️😩

صابون تریاک عالیه 

سفید اب عالیه 

آره باورم نمیشه اینقدر خوب باشه

جدي منم جمعه عروسيمه ولي يهو صورتم پر جوش شده. برم امتحانش كنم شايد خوب بشه.  

اب پياز زدي به صورتت ؟؟

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
2706