2733
2734
عنوان

صورتم شده پرجوش پس فردام عقد دعوتیم کمک😱🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 64 پست
اصلااااا خودتو نگران نکن عزیزم😘😘 مگه شوهرت به خاطر پوست صاف و بدون جوش میخواد عقدت کنه که الان جو ...

منم فکر کردم عقد خودشه😅😅😅

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فکر کردم عقد خودشه😅😅😅

😂😂

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2728

۱۶ منم میخوام برم عروسی از الان جوشام شروع شده😐

فقد ۳ تا رو دماغم زده😐✋🏻

دوتاش ب درک یکیش افتضااااح ضایس فوق العاده گندهههه و زیر پوستیم هس نمیشه خالیش کرد😐

هرچی زدم نرف گذاشتم ب حال خودش😑

کاربری سوممه😐🔫

از داروخانه محلول کلیندامایسین بگیر من زدم نتیجش سریع بود پماد زینک اکسایدم خوبه پوست خیارم خوبه اگه ماسک ذغال داری بعد از حمام استفاده کن روغن نعنا هم خوبه قبل خواب شب یکمم گلاب بزنی بد نیست ولی به هیچ عنوان فشارش نده که زخم بشه اون جوری تا یه ماه دیگه همین آش و هم کاسه

2738
۱۶ منم میخوام برم عروسی از الان جوشام شروع شده😐 فقد ۳ تا رو دماغم زده😐✋🏻 دوتاش ب درک یکیش افتضا ...

کی میرید عروسی ؟؟؟ 

ما جمعه اس میریم عقد ۴/۴/۱۴۰۰😑

تنها مشکلم اینه که : زیادی مهربونم🥴 
پاشدم وایستادم الان چیکار کنم؟

خودتو تو آیینه نگاه کن😍😍

یکی یکی زیبایی هاتو بشمار

یکی یکی،بابت همشونم خدا رو شکر میکنی،یکی یکی🙏

تاکید میکنم🖐فقططططط چشمت باید زیبایی هارو ببینه(گرچه میدونم به جز زیبایی چیزی تو صورتت نیس😍😍)

#کمپین_انرژی_مثبت‍ 

#انرژی-مثبت‍ 

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
از داروخانه محلول کلیندامایسین بگیر من زدم نتیجش سریع بود پماد زینک اکسایدم خوبه پوست خیارم خوبه اگه ...

خیلی عشقی واست یه صلوات فرستادم زینگ اکساید دارم مرسی مرسی مرسی عشق دلم😘🤩😘🤩

تنها مشکلم اینه که : زیادی مهربونم🥴 
کی میرید عروسی ؟؟؟  ما جمعه اس میریم عقد ۴/۴/۱۴۰۰😑

نه برا ما هنوز مونده✋🏻😂

۱۶ تیره😐

ولی جوری ک من دستکاری کردم عک نکنم تا اونموقع هم بره

همین یدونه گنده ام بره راضیمممم😐

کاربری سوممه😐🔫
2706