2733
2739
عنوان

چرا اینایی اینقدر قبل از ازدواج عاشق همن

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون عاشق نبودن  هوسو با عشق اشتباه گرفتن  عاشق اونیه که در عین دوست داشتن مثل دوتا رفیق ...

حتی شاید هوس نباشه و یه دوست داشتن ساده باشه.‌‌‌...

ولی قطعا عشق نبوده‌‌‌...  چون دوست داشتن کافی نیست  ولی عشق کافیه

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
2728
خیلی عاشق بودی؟ چند ماه بعد از ازدواج عشقتون خوابید؟

خیلی 

دوسال عقد بودم با وجود مشکلات بازم دوسش داشتم 

دوساله اومدم خونه خودم الان فهمیدم چ اشتباهی کردم 

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم

چون اون عشق نیست

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738
همین عشق و عاشقی مد روز رو میگم 

اون هوسه

اسم عشق رو نباید به هر رابطه و حسی نسبت داد

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

تو محله ما یه پیرزن وپیرمرد هستن نزدیک به ۸۰وخوردی سنشونه همیشه کنار هم راه میرن هرجا میخوان برن اینقد بامزن 

یکی از همسایه هاشون تعریف میکرد یه بار زنه مریض شده بردنش دکتر بعد پیرمرد گریه میکرده که زنمو کجا بردین زود بیارینش پیشم 

اینجوری عاشق همن به این میگن عشق واقعی 

حاجی زده بود بالا 😂😂😂😂

اصن همیشه اینجورین پیرمرده مریض شه زنه بی تابی میکنه وبرعکس تقریبا همه میشناسنشون دیگه خیلی وابسته به همدیگن 

اینقد بامزن هردوتاشون کمرشون خم شده با عصا راه میرن اصن ادم دلش میخواد بشینه فقط راه رفتن اینارو نگاه کنه

نه کی گفته عشق با ازدواج از بین میره؟؟

ب جرات میتونم بگم گاهی از بین میره و گاهی ماهیتش تغییر میکنه... ادامه پست منو نخونید نه؟ 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2706