2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

589 بازدید | 94 پست

سلام من سونو دادم خداروشکر مشکلی نداشتم فولیکول سمت راست ۲۰

رفتم دکتر گف مشکلی نداری خیلیم خوبه اقدام کن ولی یه امپول برام نوشته کسی میدونه این امپول برای چیه؟؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک میکنم آمپول آزاد سازی تخمک 

من که تخمک غالب دارم هیچ مشکلی ندارم

پس این برای چیه 

یعنی اگه بزنم بد نباشه برای تخمدانم

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
2731
نوشته hcg

نمیدونم هنوز نرفتم بگیرمش

2738
من که تخمک غالب دارم هیچ مشکلی ندارم پس این برای چیه  یعنی اگه بزنم بد نباشه برای تخمدانم

اتفاقا باید تخمک غالب داشته باشی تا آمپول بدن 

اونو میزنی دیگه مطمئنی بعدش آزاد میشه و اقدام از دست نمیدی

چندوقته اقدامی؟

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
شاید گفته یوقت آزاد نشه اینو داده حتما آزاد بشه... تخمدانت مشکلی داره؟ کیست سازه؟ 

نه اصلا هیچی مشکلی ندارم خداروشکر 

چطور اینو برام نوشته؟

چقدر خوبه که دکترهاتون اینقدر راحت دارو میدن. خودت اینجوری راحت فولی غالب داشتی حتما آزاد هم میشه دیگه. برای تعیین جنسیت رفتی پیشش یا فقط برای بارداری؟

من هر دکتری رفتم میگن برو طبیعی اقدام کن نیازی به دارو نیست.البته شاید هم این درسته

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
نه اصلا هیچی مشکلی ندارم خداروشکر  چطور اینو برام نوشته؟

نمیدونم بخدا معمولا برای کسایی که تخمدانشون کیست سازه می‌نويسن که آزاد بشه تبدیل به کیست نشه. بازم دکترت بهتر میدونه.. چندماه اقدامی؟ 

2706