1874
2079
عنوان

دعا هام همشون میگیره😐🤒

752 بازدید | 130 پست

😐😐😐😮هرچییییییی دعا میکنم میگیره

یعنی بابام هروقت از یکی ناراحت میشه میگه بابا ی دعا برا این بکن🤦‍♀️🙂😂😂😂😂😂

ب نظرتون این یعنی ماورایی؟؟؟

براچی من اینطوریم؟؟؟

یخ فروش جهنم ❌🔥💥🖤🥀قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 چالش منhttps://harfeto.timefriend.net/16256486963514

الان سیل التماس دعا میاد توتاپیکت

فرار کن

کاربری مرد - فعال مدنی - کارشناس سیاسی امنیتی اقتصادی - پاسخگو هرررررررررررسوال دینی و سیاسی بشرط بقا کاربری             خدایا خودت کاربریمو نگه دار . پناه میبرم به تو از تعلیق کنندگان

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

😐اسی جااان

میشه برای منم دعا کنی امسال ب هدفم برسم

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
الان سیل التماس دعا میاد توتاپیکت فرار کن

🙂😂😂😂😂

یخ فروش جهنم ❌🔥💥🖤🥀قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 چالش منhttps://harfeto.timefriend.net/16256486963514
2032

خب دعا کن بیاد خواستگاریم اونی که میخوام

شکوه از تو غرور از تو غم دنیا بدور از تو/تو شوق تماشایی تو بی پروا و زیبایی/دلت دریا شبت روشن/بنام توست نام من/دیدنی ترین آسمان ای ستاره باران/عشقی و شوری وطنم ...
2104

دعاکن محمد خوب شه حالش... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

پس مارو هم از دعای خیرت بی نصیب نکن ❤

مدت زیادیست در را نیمه باز گذاشته ام ، نه تو می آیی نه خیالت می رود ..........آنقدر حض می کنم بااانو صدایم می کنی 😍یا که خاتووون تمام قصه هایم می کنی😍 
2051