2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ثبت نامش از فرداس اخه بلد نیستم چجوری ثبت نام کنم

برو وارد سایتش شو،مدارکت هم جلوت باشه مثلاً شماره ی گواهینامتو میخوان،شماره شبای حساب بانکی که به اسم خودته،شماره موبایل که به اسم خودته،شماره ملی،اینارو وارد می‌کنی ثبت نام میکنی

2728

برو سایت ایران خودرو نوشته فروش ویژه بعد یه قسمتی هست ایمیل یا کد ملی تو میخواد بعد یه گدر واژه میخواد اونو که نوشتی یادداشت کن یادت نره بعدش ورودو بزن میری یه قسمتی که اطلاعات شخصی تو رومیخوادهمه رو پر کن راحته.

عضو گروه رزقرمزم ⚘وزن اولیه ۹۷⚘شروع ۱۴۰۰/۴/۱۸  ⚘امیدوارم با کمک دوستام بتونم وزنم کم کنم ⚘هدف اول ۹۰🤲
اره ثبت نامش از فرداس اخه بلد نیستم چجوری ثبت نام کنم

بنویس ثبت نام ایران خودرو خودش سایت و میاره بعد باید پروفایل تو کامل کنی و هر ماشینی میخوای ثبت نام کن ،انشاالله برنده شی

ما ثبت نام کردیم چند نفرمون اسممون دراومد اما نرفتیم دنبالش زمانی خوب بود مثل پارسال که دقیقا دوبراب ...

اختلاف قیمتش با بازار خوبه که ما اسفند در اومد اسممون اردیبهشت تحوی گرفتیم یعنی زیر ۹۰ روز اختلاف قیمتشم زمانی که ما پول ریختیم به حساب ایرانخودرو ۱۲۱ ملیون بود ولی قیمتش همین ماشین تو بازار ۲۲۰ ملیون

اول باید تو سایت برای خودت کاربری ایجاد کنی . هر موقع طرح گذاشتن تو قسمت خرید ثبت نام میکنی . نیازی ب کافی نت نیست . فقط باید شماره تلفن به نام خودت باشه و حساب بانکیتم متصل ب همون شماره تلفن باشه.

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
ما اسم نفرمون تو خانواده دراومد اینماه پشیمون شدیم اقدام نکردیم مگه میشه ۳ نفر تو خانواده دربیاد پار ...

ولی ما این ماه ثبت نام کردیم به اسممون درنیومد،فعلا فقط پرشیا شرایطش خوبه و مابه التفاوتش با بازار زیاده وگرنه دنا پلاس دقیقا قیمت بازاره😐

اونموقع آره الان دیگه خوب نیست اختلاف قیمتی نداره سوال کردیم مثلا کوییک ۱۴۱ میلیون میگیرن تو بازار ۱ ...

خواهر گلم کوییک مگه جزو تولیدات سایپا نیست؟سایپا تفاوت آنچنانی با بازار نداره ولی ایرانخودرو چرا کم کمش ۱۰۰ تومن تفاوت قیمت داره

2706