2733
2734

من یه پسر ۶ ساله دارم که خیلی دوسش دارم بینهایت 

ولی کلا از همون اول عاشق دخترم 

الان دوباره باردارم و دیگه قصد بارداری برای بچه سوم ندارم 

به طور عجیبی دلم میخواد بچه دومم دختر باشه 

بهش که فکر میکنم اشک تو چشمام جمع میشه 

بع۱ی وقتا از اینهمه پافشاری برای رسیدن به خواستم ترس میوفته توی همه وجودم

همش به خودم میگم فرقی نداره دختر و پسر 

فقط سالم باشه 

اما بازم ته دلم یه چیز دیگه میگه

انقدر عکس سونو رو دیدم تا یه نشونه ای از توش دربیاد که دختر دیوونه شدم 

ای کاش این چند هفته زوتر بگذره تا دقیق معلوم بشه بچم چیه شاید اینطوری به آرامش برسم 

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢

منم همسرم عاشق دختره...الهی خدا ی دختر سالم وصالح قسمت جفتمون کنه...البته شاید دختر دار شدن به صلاح ما نیست

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوتا پسردارم خیییلی دختردوست دارم ولی ازترس پسرشدن دیگه بچه نمیخوام

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2728
منم همسرم عاشق دختره...الهی خدا ی دختر سالم وصالح قسمت جفتمون کنه...البته شاید دختر دار شدن به صلاح ...

منم میگم اگه نشد حتما قسمت نبوده

ولی نه اینکه خودم مادر نداشتم تا برام مادری کنه دوست دارم خدا یه دختر بهم بده تا دنیارو به پاش بریزم 

عزیز دلمممممم میفهممت کاملا

منم بچه اولم پسر هست سر دومی عین شما بودم و ارزوی دختر تا رفتم ازمایش سل فری دادم و فهمیدم دومی هم پسره 

دیگه گریه زاربم شروع شد

ولی یه ماه بعد تو همون بارداریم برام عادی شد 

وقتی دنیا اومد هم ‌ه دیگه عاشقش شدم

الانم چهارسالشه

جوون و عمرمه با هزارتا دختر عوضش نمیکنم

اتفاقا همجنس هستن اتقدرم راضیم 

الان می گم دختر بود برای داداشش مثل الان همبازی نبود

خدای مهربونم دوستت دارم
منم دوتا پسردارم خیییلی دختردوست دارم ولی ازترس پسرشدن دیگه بچه نمیخوام

من که دیگه آخرین بارداریو تجربه میکنم 

چون نه خودم بچه سوم میخوام نه شوهرم

خدا بچه هاتو برات نگه داره

دعا کن من آرزو به دل نمونم 

من که دیگه آخرین بارداریو تجربه میکنم  چون نه خودم بچه سوم میخوام نه شوهرم خدا بچه هاتو برات ...

انشاالله که دختره 🌹🌹

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2738
عزیز دلمممممم میفهممت کاملا منم بچه اولم پس هست سر دومی عین شما بودم و ارزوی دختر تا رفتم ازمایش سل ...

باور میکنی کل روزام همش ذهنم درگیر این موضوع 

خدا برات نگهشون داره

دعا کن یا به آرزوم برسم  یا به آرامش برسم تا انقدر اذیت نشم 

فقط موقعی که خوابم به این قضیه فکر نمیکنم 

بعضی وقتا میترسم از بس که از خدا میخوام 

هیچوقت فکر نمیکردم بزرگترین دغدغه زندگیم دختر داستن باشه 

دختر شيرينه، ولي دعا كنيد ان شاالله سالم باشه.

خواهر من و شوهرش خيلي پسر دوست داشتن، خواهرم حامله شد پسر بود ماه ششم بارداري بي دليل سقط شد. الان همش ميگن بچه سالم باشه، دختر و پسر فرق نداره. دعا كنيد ان شاالله يك فرزند سالم و صالح داشته باشيد و اگه خير است، دختر باشه.

باور میکنی کل روزام همش ذهنم درگیر این موضوع  خدا برات نگهشون داره دعا کن یا به آرزوم برسم &n ...

ان شاالله که خدا بهت یه دختر گل و مهربون و سلامت بده  کیف کنی از دیدنش

خدای مهربونم دوستت دارم
2706