2726
عنوان

پولداری؟ خوشبختی؟

305 بازدید | 28 پست

کیا احساس خوشبختی میکنن!

کیا احساس میکنن پولدارن؟!

به منم یاد بدین شاد زیستنو ...مشکل خاصی ندارم تو زندگیم و اوضاع خوبی دارم فقط نمیدونم چرا بلد نیستم شاد زندگی کنم‌‌‌...😢

هردو شو دارم خداروشکرمیکنم 

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچکدوم نیستم✋

معمولی

متوسط

گاهی هم الکی خوشم مث شبای جمعه! حالا جایی هم نمیرم هاااا!

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

وقتی با بقیه خودمو مقایسه میکنم خوشبخت ترینم

ولی وقتی با ایده آلم مقایسه میکنم نه خوب نیس وضعیت

پولداری هم خداروشکر قانعم

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
آرایش و لباس های رنگی رنگی خیلی خوبه بنظرم آدم شاد میشه

اره ارایشو لباس که میشه گفت جز انگیزه های مهمه‌‌...منم وقتی قهرم یا حوصله ندارم ..نامزدم یا بابام پیشنهاد خرید بدن حل میشه...😇😇

با افتخار اعلام میکنم😍😍

من خوشبخت ترین انسان روی زمینم😍😍

من ثروتمندترین انسان روی زمینم😍😍

من جانشین خدا روی زمینم😍😍

عزیزم،شما فققققطططط باید مثبت اندیش باشی😍ورودی های منفی ذهنتو ببند😡

#کمپین_انرژی_مثبت‍ 

#انرژی-مثبت‍ 

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

احساس خوشبختی می کنم، پول هم در حد خودمون داریم، ولی حس خوشبختی یه حس درونی هست، بهت پیشنهاد میدم کتابایی بخونی که حس و فکر مثبت رو بهت القا میکنن به شدت تاثیرگذار هست، برای من خیلی مفید بودن

اره ارایشو لباس که میشه گفت جز انگیزه های مهمه‌‌...منم وقتی قهرم یا حوصله ندارم ..نامزدم یا بابام پی ...

خب دیگه  آهنگ شاد زیاد گوش کن برقص بخند‌خداروشکر کن  امید داشته باش به هدف های آینده اگر بچه دوس داری به بچت البته من اینجوری دوس دارم هر کسی نه من بچه دوس دارم یکی نه😁😁😁😁😁🤦🤦🤦🤦

مرسی که هستی

فدات😍😍😍😘😘😘

یادت نره،فقطططط انرژی مثبت😍😍😍

#کمپین_انرژی_مثبت‍ 

#انرژی-مثبت‍ 

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2706