2726
عنوان

خانمابیاین بااین جاری چکارکنم

561 بازدید | 49 پست

ی جاری جدیددارم ک غیرموجه و غیراصولی ازدواجدکرده بابرادرشوهرم طوریه ک اصلامن وشوهرم نمیخایم بااونارفت وامدکنیم. قرارخگه بریم خونه پدرشوهرم اوناهم هستن بعد خاهرشوهرام اصلاکارنمکنن. خونه رو گندگرفته، این جاریم قبل عقد اومده بودبااینازندگی میمردبخاطر ک خودشو جاکنه تودلشون غذابراسون درست نیمردکلاباهاسون زندگی میمرد الان نوزادداره، حالا فهمیده مامیخایم بربم اونجا گفته اره خوبه پس فلانی میاد براتون غذادرست میکنه اینو مادرشوهرم بهم گفت منم گفتم میگفتی من سه تادختردارم احتیاج ب کسی ندارم البته انگار من جواب حرفشو دادم وگرن دختراش بشدت کثیف وتنبلن. حالا میگم برم اونجاچکارکنم ک توقعات بیجاارم نداشته باشن باوجوداون جاری ک قبلا خدمات داده بهشون. چون من  کلفتی کسی رو نمیکنم بمن ربطی نداره اصلا جی بگم اگه کسی چیزی گفت

درسته ک من همیشه حرف حق میزنم ولی جان مادرتون لایک نکنید. نکنید بابا. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه مادرشوهرت خودش درست نمیکنه؟ 

ن. کلا خودشو انداخته انتظارازبقبه داره، میگه مریضم

خب کار نکن فقط در حدی ک خونه خودتونم بودی بکن

مثلا غذا گذاشتی ظرف نشور 

سفره بنداز فقط 

نزار ازت سواستفاده کنن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

برای همیشه میخوای بری یا یک شب؟ولی درکل انقدربدم میاد یکی برا بالابردن خودش یکی دیگه رو زمین بزنه_مادرشوهرتم اگه قراره براهمیشه اونجا باشی تازه اول جنگ اعصابشه بنده خدا

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
نرو اونجا .این همه خونه هست ی جا دیگه رو اجاره کن

خسته شدم هرجامیرم یکساله بلندمیشیم. ازطرفی پدرشوهرم خیلی پروعه میخایم چن سال تلپ بشیم اونجا. البته پول رهن میدیم بهش

برای همیشه میخوای بری یا یک شب؟ولی درکل انقدربدم میاد یکی برا بالابردن خودش یکی دیگه رو زمین بزنه_ما ...

برازندگی چندسال

حالا شرط بود بگی غیر موجه و غیر اصولی ازدواج کرده؟

بالاخره عروس اون خانواده هست و به سهم خودش به خانواده شوهر کمک کرده، حالا شما اسمشو بزار خود شیرینی!

و اینکه مشکل از مادرشوهرته که بجای اینکه از دختراش توقع داشته باشه از عروساش توقع داره...🤦🏻‍♀️

خودش کار خودشو انجام بده حتما باید یکی مسئولیت آشپزی رو به عهده بگیره؟!🤷🏻‍♀️

برا مهمونی چند ساعته میخای بری یا اینکه برا یه مدت زندگی درست متوجه نشدم 🤔

برازندگی. شاید سه چهارسال

2706