2737
2734

مرگ نوجوان گرمازده بوکانی با خوردن آب یخ

نوجوان بوکانی بر اثر نوشیدن آب یخ درگذشت. در روستای کانی پانکه نوجوانی که مشغول درو کردن نخود بود به علت گرمای شدید و خوردن یکدفعه آب یخ فوت کرد/حوادث

خطر ایست قلبی با خوردن ناگهانی آب یخ

بر اثر تحقیقات خوردن آب یخ بعد از تشنگی شدید باعث ایست قلبی و مرگ می‌شود.
تا حد امکان از خوردن آب یخ خودداری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا رحمتش کنه آدم باید از آب هم بترسه😫

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

واقعیه؟! ماهمیشه پیاده روی... بریم آب یخ میخوریم

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2738

من همیشه اب تگری میخورم  

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706