1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
جدی میگی؟ اخه من خیلی احساسیم نمیدونم میتونم تحمل کنم مامانمو نبینم یا ن 🤦‍♀️

هر چیزی سختیهای خودشو داره

هیچوقت قرص هایی که حال آدموخوب میکنند جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند نمی گیرند💜

بله سخته هر کی بگه آسونه فکر میکنم تجربه نکرده 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2050
ن منظورم بورسیه است کلا سختیاش چیاس مثلا ؟؟ نمیدونم میتونم دووم بیارم یا ن زبان و اینامم اوکیه

فرهنگ ها متفاوته یکم تا جا بیفتی سخته 

باید محکم باشی دلتنگ نشی چون رفت آمد اسون نیست 

باید بدونی اونجا حتی شهر به شهر قوانین خیلی فرق داره با همه چیز کنار بیای 

هزینه ها خیلی زیاده 

مالیات سنگینه 

یه محله داره ایرانیا اکثرا اونجان اما اکثرا چشم دیدن هم رو‌ ندارن 

اما اگر دووم بیاری و بمونی 🥺 بهت تبریک میگم صد هیچ بردی 

کاربری تازه به من تعلق گرفته،تاپیک های من نیست
گاهی با خودم میگم مگ مامان بابام چقد زنده ان ....برمم بر میگردم فقط میخوام درس بخونم اونجا

اگر قصد برگشت داری چه کاریه بری عزیزک همینجاا درس بخون

هیچوقت قرص هایی که حال آدموخوب میکنند جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند نمی گیرند💜
2104

سختیش رزومه و پیدا کردن پوزیشن مناسب و پاس ریکوئست شدنه بعدشم یه شش ماه تا زندگی دستت بیاد بعدش دیگه رله اس🤷‍♀️

According to JIN  I'm the one I should love SO I love me💜لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure
یکم از سختیاش بگو ب نظرت من‌دووم‌میارم؟

من نکردم هنوز اما خب دوری از خانواده ربان رو بلد نیستی با محیط آشنا نیستی خیلی چیز ها هست خب از ۰ داری شروع میکنی 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
فرهنگ ها متفاوته یکم تا جا بیفتی سخته  باید محکم باشی دلتنگ نشی چون رفت آمد اسون نیست  ب ...

نمیدونم برمم برمیگردم کاریم ب جایی ندارم فقط میخواسم درس بخونم اونجا همین

میشه یکم از سختیاش بگی؟؟؟ و اینک‌میشه تحمل کرد یا ن ؟؟؟ من خیلی احساسیم

باید یه دلیل بزرگ برای مهاجرت داشته باشی تا بتونی دلتنگی هاشم تحمل کنی،وگرنه افسردگی میگیری و نمیتونی خودت رو بکشی بالا

با افتخار،آنتی ناتالیستم🙌       در خواست دوستی قبول نمیشه