2733
2734
فکر کنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده .وگرنه هنوز فرصت نمیکنیم بخونیم ک بقیه گزارش بزنن

😂😂😂😂

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
بستگی داره مسله اختلافتون چی باشه 

مثلا مامانم میگه بریم فلان جا میگم من نمیام کرونا هست بخلطر بچم میترسم شوهرمم میگه نرو مامانم مسگ.تقصیر شوهرته اله و بله مامانم غر میزنه هز اون طرف شوهرم غر میزنه دخالت نکنه تو زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده .وگرنه هنوز فرصت نمیکنیم بخونیم ک بقیه گزارش بزنن

چی بگم 🤔

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
مثلا مامانم میگه بریم فلان جا میگم من نمیام کرونا هست بخلطر بچم میترسم شوهرمم میگه نرو مامانم مسگ.تق ...

منم تازه به خونه م رفتم این مشکلو دارم با مادرم مجبورم قانعش کنم هی تنها چارش بی تفاوتیه 

2728
قضیه سر چیه.... طرف شوهرمو میگیرم احتمالا

هر چی بیشتر بخاطر کرونا

کلا شوهرم هر جی بگه مامانم خلافشو میگ و بر عکس

مثلا میگ بریم جشن بریم پارک شوهرمم بخلطر بچم میترسه میگه نه 

مانانم ب من چیز میگه شوهرمم ب من

2738