2091
2079

وای تاپیک منم یهو ترکید😐😐😐چند نفرم لایک کرده بودن

چه خبره

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید                                                                                                                                                                                            بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ❤اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی كُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا❤                                      [نور هستم😎💫]

چه سوال سختی ولی من طرف حقو می گیرم

شکوه از تو غرور از تو غم دنیا بدور از تو/تو شوق تماشایی تو بی پروا و زیبایی/دلت دریا شبت روشن/بنام توست نام من/دیدنی ترین آسمان ای ستاره باران/عشقی و شوری وطنم ...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

الکی دارن میترکونن نمیدونم چ خبره 

السلام علیک یا بقیة الله"عجل الله تعالی فرجه الشریف" شما هم به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید😎........ 💙چادرت ،بال و پری پنهان برایت ساخته🧚😌//آخرِ این پیله ای که بسته ای، پروانگی ست🦋😍//...... ‌💜ماه را گم نکنی💜..... دوستای عزیز🙁... چند بار بگم☹️ چیزی که به دیگران آسیب بزنه شخصی نیست! که انتظار دارید دیگران اعتراض نکنن بهش!🤔.... من نمیتونم هرکار دلم خواست انجام بدم و اون کار به دیگران ضرر بزنه و بگم به خودم مربوطه!.....، 😌❤️....کسی که زیبایی اندیشه دارد، ☺️زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمیگذارد :)😌(شهید مطهری) بچه ها🙂شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه🙃الان داره کجا رو میزنه؟👈رهبر😌 
2077

چرا امروز اینهمه تاپیک میترکه😒

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2032
2104
فکر کنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده .وگرنه هنوز فرصت نمیکنیم بخونیم ک بقیه گزارش بزنن

😂😂😂😂

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
بستگی داره مسله اختلافتون چی باشه 

مثلا مامانم میگه بریم فلان جا میگم من نمیام کرونا هست بخلطر بچم میترسم شوهرمم میگه نرو مامانم مسگ.تقصیر شوهرته اله و بله مامانم غر میزنه هز اون طرف شوهرم غر میزنه دخالت نکنه تو زندگیم

فکر کنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده .وگرنه هنوز فرصت نمیکنیم بخونیم ک بقیه گزارش بزنن

چی بگم 🤔

السلام علیک یا بقیة الله"عجل الله تعالی فرجه الشریف" شما هم به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید😎........ 💙چادرت ،بال و پری پنهان برایت ساخته🧚😌//آخرِ این پیله ای که بسته ای، پروانگی ست🦋😍//...... ‌💜ماه را گم نکنی💜..... دوستای عزیز🙁... چند بار بگم☹️ چیزی که به دیگران آسیب بزنه شخصی نیست! که انتظار دارید دیگران اعتراض نکنن بهش!🤔.... من نمیتونم هرکار دلم خواست انجام بدم و اون کار به دیگران ضرر بزنه و بگم به خودم مربوطه!.....، 😌❤️....کسی که زیبایی اندیشه دارد، ☺️زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمیگذارد :)😌(شهید مطهری) بچه ها🙂شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه🙃الان داره کجا رو میزنه؟👈رهبر😌 
مثلا مامانم میگه بریم فلان جا میگم من نمیام کرونا هست بخلطر بچم میترسم شوهرمم میگه نرو مامانم مسگ.تق ...

منم تازه به خونه م رفتم این مشکلو دارم با مادرم مجبورم قانعش کنم هی تنها چارش بی تفاوتیه 

قضیه سر چیه.... طرف شوهرمو میگیرم احتمالا

هر چی بیشتر بخاطر کرونا

کلا شوهرم هر جی بگه مامانم خلافشو میگ و بر عکس

مثلا میگ بریم جشن بریم پارک شوهرمم بخلطر بچم میترسه میگه نه 

مانانم ب من چیز میگه شوهرمم ب من

1718