2410
2553

سلام عزیزان من شوهرم یه ساله جای گزین شده پرسنل خدماتی یه سال ساعتی کارمیکرده حالا میخوان سه ماهه قرارداد ببندن به نظرتون چرا و چون جایگزین رفته درش نمیارن مطمعنم نمیدونین چرا سه ماهه قرار داد بستن باهاش

قرارداد های زیر سه ماه قوانین بیمه راحت‌تری دارن و کارفرماها گاهی چند روز کمتر از سه ماه قرارداد میبندن

در مورد ادامه کارشون، هم نیاز مجموعه استخدام کننده مهمه و هم رفتار و وظیفه شناسی فرد استخدام شده🌸🌸🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قرارداد های زیر سه ماه قوانین بیمه راحت‌تری دارن و کارفرماها گاهی چند روز کمتر از سه ماه قرارداد میب ...

اره دوتااز خدماتی بازنشسته شدنه و صددرصد از شوهرم راضی هستن خیلی انعام و بهش میرسن حواشو خیلی دارن من میگم چون سه ماهه بستن بد مشکلی پیش نمیاد

2456
اره دوتااز خدماتی بازنشسته شدنه و صددرصد از شوهرم راضی هستن خیلی انعام و بهش میرسن حواشو خیلی دارن م ...

نه عزیزم، مشکلی پیش نمیاد🌸🌸

قراردادهای کوتاه مدت برای کارفرما دردسر کمتری داره، وگرنه دلیل نیست که دیگه تمدید نکنن یا هر چیز دیگه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist