2733
2734

چطور استفاده کردید؟ چند دقیقه؟ باید بذاریم رو زغال؟ 

من دیشب استفاده کردم، تموم‌ حموم دود برداشته بود، تمام مدت چشام قرمز شده بود و آب ازش میومد، پاهام قرمز شده بود انگار سوخته،خلاصه انگار شکنجم میدادن 

نه.این کارو نکن.یه تیکه کوچیک بزن سر سوزن

بگیر رو آتیش.آتیش که گرفت.بذار روی زمین.یه قیف دمر کن روش.از لوله قیف یه دود باریک میاد بیرون..استفاده کن

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا حیاط داریم، شوهرم می گفت باید بری تو حموم تا دودش زیاد باشه خوب اثر کنه    

بستگی داره برای کجا بخواین.من برای بخیه های زایمان طبیعی استفاده کردم.دامن پوشیدم تو حیاط استفاده کردم

اونقدرم نیازی نیس خودتونو خفه کنین دیگه😐

الحمدلله رب العالمین❤
2738
خیلی بو‌میده من هر وقت استفاده میکنم  چندبار باید لباسمو بشورم که بوش بره😷

اره، من تو فکر می کنم دودش هنوز تو گلوم هست، اولین باره استفاده می کنم، دیشب چشام داغون شد 

اگه برای عفونت  زنانگیت میخوای دامن بپوش اینجوری دودش تو صورتت نمیره خیلی بیرونم پخش نمیشه

اره برا عفونت میخوام، فکر می کنم عفونتم خیلی قوی شده، به نظرت اثر میکنه؟

وای خدا خیرت بده، بعد قیف پلاستیکی مشکلی پیش نمیاد

ببین آتیشش رو خاموش کن قیف رو دمر کن روش .آتیش بهش نخوره چیزی نمیده.. حالا اگر قیف حلبی بود چه بهتر..برای من پلاستیکیه.. یه مقدار دوده بهش میخوره .کلا یه قیف پلاستیکی جنس محکم بگیر برای عنبر نسات.چون بو میگیره.برا بقیه چیزا استفاده نکنی

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2706