2737
2734
عنوان

چرا دوستم ندارم😞😞😞

724 بازدید | 186 پست

یه عشق دارم که واقعا دوسش دارم ولی هر چی بهش محبت میکنم آبجیمو بیشتر دوست داره😔😔

آبجیم بیشتر بهش میرسه ولی من بهش بیشتر محبت میکنم حسودی نمیکنم فقط موندم چرا هر موقع ازش میپرسم منو دوست داری یا آبجی دیگرو میگه اسم آبجیمو میگه ( راستی عشقی که میگم آبجی 5 سالمه یوقت فکر دیگه‌ای نکنید )

من می‌خوام وابسته منم باشه چیکار کنم اصلا پیش من نمیاد😔😞

من تک گرم خرابه یکی خرسسسسییییی رو واسم تک کنه بی زحمت

@خرسسسسیییییی    

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@خرسسسسیییییی    

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2728

ولی نفهمیدم قضیه چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

من خواهرم 6سالشه و خیلی بهم وابستس... بااینکه سخت گیری و دعوا ایناهم داریم... ولی خواهر دیگه ای نداریم... 

من خیلی با ارامش تر از مادرم باهاش برخورد میکنم... تو گوشیم پراز، بازی دخترونس... خیلی بوسش میکنم... البته به خود بچه هم بستگی داره.... 

2738
یه آبجی تقریبا 5 ساله دارم اصلا دوسم نداره ولی من خیلی دوسش دارم علاقم یه طرفش😞 اگه راه حلی هست بگ ...

احساسات همه مثل هم نمیشه که 

آبجی منم منو دوست نداشت بعد از نامردی اش عاشق هم شدیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خواهرم 6سالشه و خیلی بهم وابستس... بااینکه سخت گیری و دعوا ایناهم داریم... ولی خواهر دیگه ای ندار ...

خوشبحالت من به شوخی با آبجیم بازی میکنیم و تو بازی همدیگرو می‌زنیم میاد میاد از طرف آبجیم موهامو میکشه

2706