2733
2734
عنوان

امکان داره باردار باشم؟؟؟

57 بازدید | 6 پست

من دفعه پیش ۲۵اردبهشت پریود بودم و بعد من یازدهم تا شانزدهم خرداد اقدام داشتم با روزای دیگه بعدش الان ک خرداد ک اصلا پریود نشدم هفت  روز عقب انداختم و پریود نشدم ولی نمیدونم برم بی بی چک بزارم یانه یا یک هفته دیگه صبر کنم از طرفی خیلی میترسم حالم گرفته باشه و منفی بشه آخه خیلی دلم بچه میخواد چندبار تاحالا گذاشتم قبلنا و منفی شده بنظرتون بزارم یا بازم صبر کنم هیچ علائمی از پریودی هم ندارم نه از بارداری فقط حالت تهوع شدید ک اینم چهار ماهی میشه دارم عادیه برام ولی پریود نشدم تا آلان

احتمال داره دوهفته بعد از اقدام باردار باشی 

بله امکانش هست چون عقب انداختی بیبی چک بزار 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728