2733
2734
عنوان

سیاست خانمانه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 75 پست

عزیز دلم سیاست برای زمان مادرامون بود که مردا درک‌و شعور و شخصیت داشتن . با مردای ابان باید استقامت رو اموزش ببینیم

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
ینی ۱۷ سالگی عقد کردی خب اره زوده  ببین درستو ادامه ندادی؟ تا چقدر خوندی؟

بله.دارم ادامه میدم کنکوریم

هربار ناراحتم کنی کمتر منو داری...مثل خیلیا که الان دیگه منو ندارن ولی خودشون نمیدونن🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم سیاست برای زمان مادرامون بود که مردا درک‌و شعور و شخصیت داشتن . با مردای ابان باید استقامت ...

واقعا😪

هربار ناراحتم کنی کمتر منو داری...مثل خیلیا که الان دیگه منو ندارن ولی خودشون نمیدونن🙃
2731
محبت کن فقط بهش. ولی کنه هم نشو بزار گاها ازاد باشه برا خودش

اخه اصلا ادمای جالبی دورش نیستن

ینی چجوری؟توضیح میدین یکم

ببین من خودم الان خیلی رو دارمو حاضر جوابی میکنم با طرفم و کاملا اشتباه

ولی اینو بدون باید زرنگ باشی اون داره اشتباه میکنه میره سمت دوستاش نرو دعوا کن چ موقع بهش بفهمونی تو دیگه مجرد نیستی وقتی حالش خوبه سرحال با خنده و ی پذیرایی خوب صحبت کن بگو من دوس دارم کنار خودم باشی با من بیرون بری نگو حق نداری با دوستات باشی بگو میشه لطفا کمتر رفت امد کنی مثلا هفته ای ی بار بگو ماهی ی بار.

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹
2738
باهاش خوش بگذرون ببین ب چیا علاقه داره شمام شرایطشو فراهم کن تا حاییکه میتونی تو خونه شاد باش زیا ...

پنهون کاره و اصلا تو خونه حرف نمیزنه

جاریم باسحروجادوهمه راکشیده سمت خودش.هرچقدرهم فش میده وبدرفتاری میکنه باشوهروخانوادش انگارکوروکرن با ...

😅😅😅

ببین من خودم الان خیلی رو دارمو حاضر جوابی میکنم با طرفم و کاملا اشتباه ولی اینو بدون باید زرنگ باش ...

میخام اصلا نره .میشه؟

هرروز براش جدید باش لباس جدید ارایش غذای خوب فیلم بزار بگو باهم ببینید بگو بریم بیرون بهش احترام بزار تا احترامت بزاره

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹
2706