2726
عنوان

بنظرتون خوب جواب دادم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 65 پست
میخواستن منو ضایع بکنن مثلا

روز اول من بود جواب اين خانمو نمدادم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکلت با خانواده شوهر سر چی بود

مشکل این بود که عروس نمیخواستن برده میخواستن..میگفتن هرچی ما بگیم باید بگی چشم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
چن سالته

۲۷

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728

حالا همه اینحرفا به کنار تقصیر کی بوده هم هیچ ولی ازمن به شما نصیحت دوروز دیگه که پدرومادرشوهرتون براش اتفاقی بیفته همین شوهرت میگه نزاشتی برم دیدنشون پس باهاش اتمام حجت کن بگو توخواستی بری من کاری ندارم ولی ازمن نخواه که بیام

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
من بودم بدترش رو میگفتم.خوب کردی....

چی میگفتی؟

از اول هیجی نگفتم فک کردن میتونن سوارم بشن...فک کردن منگلم

نه گلي حالا جواب دادي خوب كرديا اما روز اول شماره نميدادي حالا دادي ديگه گوشي رو جواب نمدادي ميديت ميگفتي ناشناس بر نميدارم بعد شمارتم ميداد باز بر نميداشتي ميگفتي دستم بند بود لباس ميشستم ظرف ميشستم ووو

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
جماعت چقدر پر رو و فضول شدن اه

از سنش خجالت نمیکشه...میدونه من باردارم‌‌..وضعیتم خوب نیس‌‌..همش زنگ میزنه میره رو اعصابم

چی میگفتی؟

من بودم ميگفتم والا من دوسشون دارم اونا نميخان با من رابطه داشته باشن منم به نظرشون احترام ميزارم و هر دومون داريم با ارامش زندگي ميكنيم 

نه گلي حالا جواب دادي خوب كرديا اما روز اول شماره نميدادي حالا دادي ديگه گوشي رو جواب نمدادي ميديت م ...

آره دیگه...اشتباه کردم....میدونستم اینجوری میشه‌..چون میشناختمش چه پرروییه...ولی روم نشد از اول

از سنش خجالت نمیکشه...میدونه من باردارم‌‌..وضعیتم خوب نیس‌‌..همش زنگ میزنه میره رو اعصابم

😳بارداريو جواب اين خاله خانباجيا رو ميدي بزارشون تو رد تماس

2706