2726
عنوان

بنظرتون خوب جواب دادم؟

847 بازدید | 65 پست

من با خانواده شوهرم قهرم.یعنی اونا اول روزگارمو سیاه کردن خودشونم قهر کردن....عروسیمم نیومدن حتی بخاطر پسرشون...حالا یکی از فامیلاشون همش زنگ میزنه بهم..خانم مسنیه ..خیلیم فضوله..همش گیر داده میگه برو با خانواده شوهرت آشتی بکن تقصیر تو بود تو میخوای اینا رو از هم جدا بکنی تو باید مادرتو بزاری کنار بچسبی به مادر شوهرت پدرشوهرت برادرشوهرت خواهرشوهرت بهش زنگ بزن هرروز برو چن روز خونشون بمون(کلا یه ربع فاصله داریم😑) 

دیروز بازم زنگ زد گفت کارایی که گفتم کردی؟ گفتم نه......شروع کرد به داد و بیداد و دستوری حرف زدن...منم گفتم مگه قراره شما هرچی بگی من اونو انجام‌ بدم؟ مگه خودم بچه ام یا عقل و شعور ندارم؟ من هرکاری خودم صلاح بدونم میکنم نیازی نیس شما بگی..لطفا دخالت نکن ..اونم با عصبانیت بی خدافظی قط کرد...

برا اولین بار بود اینجوری از خودم دفاع میکردم‌..خیلی حس خوبی بود....آخه شوهرم بلد نیس دفاع بکنه..بننظرتون خوب گفتم؟شما بودین چیکار میکردین؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عروسیت نیومدن

میخواستن منو ضایع بکنن مثلا

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728

از اول نباید روو میدادی ک جرات کنه بهت بگه مامانتو ول کن و فلان

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من بودم همون بار اول میگفتم خودم حلش میکنم شما خودتونو اذیت نکنید 

عجبه والا کاش حداقل درس حرف میزده

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
از اول نباید روو میدادی ک جرات کنه بهت بگه مامانتو ول کن و فلان

میدونم..خودم مقصرم...هرر بار زنگ میزد فضولی میکرد نمیتونستم جوابشو بدم..اینبار عزممو جزم کردم

من بودم همون بار اول میگفتم خودم حلش میکنم شما خودتونو اذیت نکنید  عجبه والا کاش حداقل درس حرف ...

از اول هیجی نگفتم فک کردن میتونن سوارم بشن...فک کردن منگلم

2706