2737
2734

نه

ایموجی خنده چرا؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه مرتبه یکی قیمت چیزیو که خریده بودم ازم پرسید منم خیلی ازین کار بدم میاد همیوجوری یه قیمت گفتم. شوهرمم گیر داده بود نه اشتباه میکنی انقد خریدیم قیمتو داری اشتباه میگی. ول کن هم نبود

دیده دریا کنم و صبر به صحرا فکنم
2738

وای اره من خب وقتی از بیمارستان میام خسته ام اونم خسته اس ولی من شل و ولم میریم اصولا وعده های غذایی  رو خونه مامانم اونروز همینجوری شل و ول خوردم غذا ریخت یکم رو لباسم خیلی وسواس و تمیز گفت ععع چرا اینجوری میخوری بزنم بکشمتا مگه بچه ای جلو مامانم منم تا ده دیقه باهاش قهر بودم 

گفتم که چی جلو مامانم اینجوری میکنی 

ولی خدایی همیشه اجترام میزاره فق  ی چند بار این کارو سر غذا کرده بیشعور

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !
2706