2726

بچه ها این کلیپ تو اینستاست بزنین رو‌ متن آبی تا ببینین

من کلا میترسیدم از تکون نی نی الان خیلی بهترم ۲۶ هفته مه، ولی این کلیپو دیدم خیلی دیگه وول میخوره  من میترسم 

الهی دردش به جونم

بچه ها واقعا تکونش به این حد میرسه ؟ انقدر مشخص؟

تکون نی نی

بچه ها اون کلیپ از سونو نی نی نشون میده داره دست میزنه رو دیدین؟ 

پدر مادرش آهنگ میخونن نی نی تو شکم دست میزنه و خوشحالی میکنه... خارجی بود البته

ینی واقعا همچین چیزی میشه؟؟؟

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها اون کلیپ از سونو نی نی نشون میده داره دست میزنه رو دیدین؟  پدر مادرش آهنگ میخونن نی نی ...

چ‌جالب نداری فیلمشو؟

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
اره مالع بعضیا اینطوریه الان که شما باید حرکاتشو کامل حس کنی دیگه.جفتت قدامی؟

من از ۱۸ هفته حس کردم تکونشو

چون جفتم خلفیه

دیشب یه تکونایی میزد ماشالله نی نیم جرات نمیکردم نگاه شکمم بکنم ، حس میکردم الان پاش در میاد از شکم ، 

چ‌جالب نداری فیلمشو؟

تو واتساپ برام فرستادن دارمش ولی نمیدونم چ جوری بفرستمش اینجا

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
بچه ها اون کلیپ از سونو نی نی نشون میده داره دست میزنه رو دیدین؟  پدر مادرش آهنگ میخونن نی نی ...

منم کلیپ سونو دیدم وقتی آهنگ بزاری یا کلا خوشحال باشه نی نی دست و پاشو بیشتر تکون میده ، نی نی ها لبخند میزنن عکسشو دیدم

بنظرم هیچی بعید نیست

منم کلیپ سونو دیدم وقتی آهنگ بزاری یا کلا خوشحال باشه نی نی دست و پاشو بیشتر تکون میده ، نی نی ها لب ...

نه این واقعا دست میزد...خیلی جالب بود

تو واتساپ برام فرستادن دارمش ولی نمیدونم چ جوری بفرستمش اینجا

باید تو سایت آپلود ، آپلود کنی بعد لینکشو کپی کنی بذاری اینجا.

اگه اذیت میشی نمیخاد😅 

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

شما اهنگ میزارید میرقصید؟؟؟،من اهنگ میزارم میرقصم درحد نیم ساعت یا به ساعت در کل روز منم نی نیم خیلی تکون میخوووره

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2706