2726

نه شوهردارم 

نه بچه 😂

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیر شوهرم تایم دونفرش فقط داخل پرانتزه

من غیر از اون میخام که ایشون محل نمیده منم ولش کردم با نی نی سایت وقت میگزرونم

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  

طفلی کلا سرکاره نصف شب همدیگه رو زیارت میکنیم اونم بزور با بچه ۶ ماهه🙂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
طفلی کلا سرکاره نصف شب همدیگه رو زیارت میکنیم اونم بزور با بچه ۶ ماهه🙂

منم مث شمام. حوصلتون سر نمیره؟ روزا توی خونه چیکار می کنید؟ از اینایی که هر روز خونه مامانشون میرن هم نیستم 

هر دو تامون تمام سعی و تلاشمون رو می‌کنیم که حداقل ۱ روز کامل تنها باشیم اما خب شب ها هم قبل از خواب نیم ساعت ۱ ساعت وقت بگذرونیم مالا حرف فیلم هر چی 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2706