2733
2734
عنوان

فمینیستا معمولا نظرشون اینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 81 پست
داستانه جدیده؟😅فمنیست یه مکتبه که خودش شاخه ها و نظرات متفاوتی داره .ولی من به عنوان کسی که خودمو م ...

یعنی حتی زن تا ۱۸ ماهگی ک بچه ب حضورش نیاز داره هم باید بره سرکار و پولشو بیاره تو زندگی؟

خیلی هم تو قید و بند اینکه ب خودش برسه نباشه؟

کاش یبارم تو به سوال ما جواب بدی 

چرا انقدر برای یه موضوع تاپیک میزنی و درگیری فکریت میشه؟؟؟؟؟ چرا انقدر مخالف خانمای شاغلی؟

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موردی نداره بچه بزرگ میشه پیش پرستار خوب بزارنش  البته خودم تو مهدکودک ناراحتی رو تو چهره بعضی ...

تا ۱۸ ماهگی اکثر روان شناسا میگن ک بچه ب حضور کامل مادر نیاز داره بعدش اره مهد هم واسش مهمه 

اون دوره مهم ترین چیز یکنواختیه بچه باید شرایطش ثابت باشه نه اینکه صبح مهد باشه بعدارظهر خونه

یعنی حتی زن تا ۱۸ ماهگی ک بچه ب حضورش نیاز داره هم باید بره سرکار و پولشو بیاره تو زندگی؟ خیلی هم ت ...

خب این یکی از همون ویژگی های زنانه اس اگر جامعه مدافع حقوق زن ها باشه هر زن و هر مردی باید بعد زایمان یه مقدار مرخصی زایمان داشته باشن .حتما حتما هم پدر هم مادر که نقش پدر گمرنگ نشه و حتما برگشتن مادر به سرکار تضمین بشه نه اینکه به خاطر زایمان مجبور به رها کردن شغلش بشه.

2728
کاش یبارم تو به سوال ما جواب بدی  چرا انقدر برای یه موضوع تاپیک میزنی و درگیری فکریت میشه؟؟؟؟؟ ...

نه مخالف شاغل بودن نیستم البته بعد از حدود دو سالگی. بچه 

مخالف اینم ک زن هم بخواد بار مالی خانواده رو دوشش باشه 

خب این یکی از همون ویژگی های زنانه اس اگر جامعه مدافع حقوق زن ها باشه هر زن و هر مردی باید بعد زایما ...

اینجوری ایده ال و عالی میشه ک تا ۱۸ ماهگی ب مادر مرخصی بدن ب پدر هم همینطور ک مادر از بچه نگه داری کنه پدر هم هوای مادرو داشته باشه

نه مخالف شاغل بودن نیستم البته بعد از حدود دو سالگی. بچه  مخالف اینم ک زن هم بخواد بار مالی خا ...

بعد دوسال سر کار رفتن نمیشه و مطمینا به مشکل میخوره 

اگه جای دولتی باشه ک بیشتر از شش ماه )اگر اشتباه نکنم(مرخصی ندادن 

شغلای دیگه هم بعد دوسال مشتریهاشو از دست میده 

تو این دوره زمونه همه مردها ک نمیتونن ازپس زندگی یه تنه بر بیان

2738
بعد دوسال سر کار رفتن نمیشه و مطمینا به مشکل میخوره  اگه جای دولتی باشه ک بیشتر از شش ماه )اگر ...

دولنیا میتونن مرخصی بی حقوق هم بگیرن 

یعنی چون مادر ممکنه شغلشو از دست بده باید بچه رو از حق طبیعیش ک تا ۱۸ ماهگی پیشش بمونه محروم کنه ک بره سرکار ک پول بیاره تو زندگی و بار مالی رو دوشش باشه؟

ته حرفشون اکثرا اون هایی که منطقی هستن اینه که آقا ما هم باید با آقایون برابر باشیم تو همه چیز و انسان کامل شناخته بشیم نه یه موجود ناقص ضعیف 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
ته حرفشون اکثرا اون هایی که منطقی هستن اینه که آقا ما هم باید با آقایون برابر باشیم تو همه چیز و انس ...

یعنی ی خانوم بار مالی هم باید رو دوشش باشه و درامدشو باید بیاره تو زندگی؟

دولنیا میتونن مرخصی بی حقوق هم بگیرن  یعنی چون مادر ممکنه شغلشو از دست بده باید بچه رو از حق ط ...

یا شرایط مالی مجابش میکنه بره سرکار 

یا واقعا بخاطر موفقیت توی کار مجبوره بره 

این دیگه تقصیر قوانین کشوره

یعنی ی خانوم بار مالی هم باید رو دوشش باشه و درامدشو باید بیاره تو زندگی؟

بله چرا نیاره ؟ مگه زندگی مشترک نیست ؟ اونم تو این وضع تو ایران من که خودم همین کار رو میکنم 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
بله چرا نیاره ؟ مگه زندگی مشترک نیست ؟ اونم تو این وضع تو ایران من که خودم همین کار رو میکنم 

همسر شما درامدش ب تنهایی برای تامین زندگی عالی کافی نیس؟شما هم زایمان میکنی هم شیر میدی هم پول میاری تو زندگی؟

هنوز جواب سوالتو نگرفتی بعد از ۵تا کاربری؟  البته ۵تاشو فقط من دیدم😁😁😁

کدوم کاربره؟

از کوتهی ماست که دیوار بلند است                                             
2706