2733
2734
عنوان

فمینیستا معمولا نظرشون اینه؟

545 بازدید | 81 پست

مثلا اگه ی خانوم بگه شوهرم میگه چاقی یا ب خودت نمیرسی یا موهاتو این رنگی کن میگن میگن حق با تویه تو ی انسانی شوهرت حق نداره اینجوری بگه تو عروسک شوهرت ک نیستی 

ولی. اگه ی خانوم بگه شوهرم میگه باید دو موتوره کار کنیم ک خرج زندگی دربیاد میگن راس میگه  حق داره هیچ اشکالی نداره بچه ۶ ماهتو بزاری مهد یا بدیش دست پرستار برو سرکار ک پول بیاری تو زندگی؟ 

نخیر جانم این چیزا نمیگن

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  

سلام🤣🤣🤣🤣

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند بار یه تاپیکو میزنی 

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
سلام💓

هنوز جواب سوالتو نگرفتی بعد از ۵تا کاربری؟ 

البته ۵تاشو فقط من دیدم😁😁😁

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2738

فمینیستی فقط مروبط به حقوق انسانها نیست و خیلی گسترده ترازاین حرفاس،حالا هدف شما از پرسیدن این سوال چیه دوست عزیز؟

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

داستانه جدیده؟😅فمنیست یه مکتبه که خودش شاخه ها و نظرات متفاوتی داره .ولی من به عنوان کسی که خودمو مدافع حقوق زن ها میدونم و کاری به اینکه فمنیست حساب میشم یا نه ندارم نظرم اینه که یه زن به خاطر ویژگی هاش نباید از یه سری حقوق محروم بشه .اینکه زن بشینه خونه اقا خرج خونه رو بده درسته واسه بزرگ کردن بچه ها خوبه ولی قانونا از کلی حق و حقوق به خاطر همین که صرفه اقتصادی نداره محروم میشه و به نطر من مرد و زن هردو باید کار کنن این به نفع زناست و کار منزل و بچه بزرگ کردن هم وظیفه پدر و مادره نه مادر!!!بچه مهدم بره هیچ اتفاقی نمیفته .کسیم حق نداره برای یه انسان چه مرد چه زن تعیین تکلیف کنه که طاهرت چجوری باشه وگرنه دیگه قابل احترام یا عشق نیستی .با عمل های جراحی افراطی مثل لابیا پلاستی و ...که میخوان زن ایده ال  بی نقص نشون بدن مخالفم  و به نظرم ضو حقوق بشره .اگه برای مرداهم چنین مسئله ای بود مخالف بودم ولی خب نیست چون جامعه مرد سالاره

فیمنیستی فقط مروبط به حقوق انسانها نیست و خیلی گسترده ترازاین حرفاس،حالا هدف شما از پرسیدن این سوال ...

نظر فمینیستا درباره اینکه مادر تا ۱۸ ماهگی ک نیاز دائم به حضورش داره پیش بچه نمونه چیه؟ و اینکه نظرشون درباره اینکه زن ب خودش برسه و ارایش کنه یا وزنشو کم کنه و برای شوهرش جذاب باشه چیه؟

به نظرم دوتا بحث جداست. یه وقتی مرد از زن توقع داره همه چیز رو بذاره کنار و فقط به چشم منبع درآمد میبیندش که کار کن پول بیاریم تو زندگی و همینه که اهمیت داره، خب این اصلا معقول و منطقی نیست، مثل اینه که زن مرد رو کیف پول شخصی ببینه فقط. یه زمانی هم هست که خب میبینن زندگی نمیچرخه و اگر زن هم مهارت یا تحصیلاتی داشته باشه که بتونه باهاش درآمدزایی کنه به نظرم توی این شرایط اقتصادی اگر زندگیشون به مشکل خورده باشه، توقع معقولیه که ازش کمک بخواد تا زندگیشون به یه ثبات اقتصادی برسه.

این بحث هم که مرد درباره ظاهر همسرش نظر بده به نظرم خیلی شخصیه. هیچکس حق ایرادگیری نداره یا بگه مثل یه عروسک هرطوری من میگم باش، یا زن فکر کنه ظاهرش فثط باید مطابق میل همسرش باشه چون دقیقا عروسک نیست و مهمه خودش چه حسی داشته باشه، ولی به هر حال طبیعیه هرکدوممون یه ترجیحی درمورد ظاهر کسی که دوستش داریم داشته باشیم. حالا اگر خودش هم دوست داشت و انجام داد، که خب به نظر ما اهمیت داده و خوشحالمون کرده. اگر نداد، خب مهم اینه خودش ظاهر خودش رو بپسنده و حس خوبی داشته باشه، ما هم خوشحالیم.

کلا افراط و تفریط به نظرم درست نیست با این لیبل گذاشتن، یه سری چیزا هست که باید حواسمون بهش باشه، حالا اسم هر طرز تفکری میخواد روش گذاشته بشه. صرفا هم نظر منه، شاید یه سری‌ها موافق نباشن با من.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
داستانه جدیده؟😅فمنیست یه مکتبه که خودش شاخه ها و نظرات متفاوتی داره .ولی من به عنوان کسی که خودمو م ...

👏👏👏👌👌👌

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
نظرشون درباره اینکه مادر تا ۱۸ ماهگی پیش بچش نباشه و برای پول بره سرکار چیه؟

موردی نداره بچه بزرگ میشه پیش پرستار خوب بزارنش 

البته خودم تو مهدکودک ناراحتی رو تو چهره بعضی بچه ها میبینم ولی سبک زندگی هرکس خب به خودش مربوطه اگه اون مادر زمانی که خونست بخوبی به بچش محبت کنه بچه کمبود مادر حس نمیکنه

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2706