2737
2734

صبح دوستم زنگ زد ویدیو کال کردیم اون داشت خونشو تمیز میکرد به منم گفت پاشو... خلاصه از یخچال شروع کردم یکی یکی ریختم بیرون خراب هاشو و چیزای اضافی رو... بعد کشو تلویزیون و نشونش دادم مجبورم کرد همه رو ریختم بیرون کلی اشغال جمع شد.. وبعد هم گفت همه کشو های لباسمو ریختم بیرون که مجبورشم تا کنم 😂

شامم باید قورمه سبزی بزارم اونم تند تند ظرفاشو شست فسنجون درست کرد و لباساشم شست و پهن کرد تازه صبونه هم نخورده بود... بعد گفت ظرفا تو بشور غذابزار بعد بیا کشو هاتو بچین... ولی من انقدر خسته ام بدنم جون نداره نمیدونم چمه... اصلا تا یکم پاشدم کار کردم خسته شدم سریع بعد که قط کرد اومدم دراز کشیدم 😐صبونه هم ارده شیره خوردم ولی بازم بی انرژیم... دوستمم مجبورم کرد قرص ویتامین هامم بزارم رو اپن تا هرروز بخورم... 

بچه ها شما مثل منید یا مثل دوستم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل دوستت یکمم پرکارتر

ولی دم دوستت گرم قدرشو بدون💙

parisa_azeri_qizسابق🙃   گویی تمام دارو و ندارت را درون قایقی بگذاری و گرفتار طوفان شده و بعد از واژگونی و ویرانی..در دل بی کران دریا روی تخته چوبی فقط زنده ماندن را برده باشی..🙃
2728

مث تو ام دوستت ام مث دوستم🤩🤩

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎

کلا نمیزارم هیچ کاری روو هم بمونه و جمع بشه. همچیو همون موقع مرتب میکنم و تمام

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

ایول به دوستت

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
خیلی بده نه؟؟؟ نمیدونم چمه... 

اره. شاید کم خونی منم کم خونی شدید دارم اصلا جون ندارم زود خسته میشم. 

اما دوستم مثل دوست تو هست خیلییی تمیز و مرتبه خوشبحال. هر ساعتی که بری خونش مثل دسته گله

2706