2726
😂😂 والا منم جلسه ششمم هست مشکلم اینه هر موقع کلاژ میگیرم ک دنده عوض کنم همزمان پام رو گازه😬 زنه م ...

کسی نیست باهام بیاد اخه واس همین مجبور شدم زن بردارم

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر کرونا کلاسا طولانی و مزخرف شده ماه پیش ایین نامه رو تموم کردم نوبت زدم واسه کلاسای شهری چون ...

اگ کسی رو داری که همراهت بیاد بنظر من مربی آقا بگیر 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
کسی نیست باهام بیاد اخه واس همین مجبور شدم زن بردارم

آها

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2728
 اگ کسی رو داری که همراهت بیاد بنظر من مربی آقا بگیر

لعنتی مربی هاشون خیلی جوونن شوعرم میگه خودم هم بیام همراهت زورم میاد من عقب بشینم یکی دیگه کنارت😐😅

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

بچه ها من پول کامل دادم. الان میگن برا اینکه بتونی آزمون آیین نامه رو بدی 91 هزار باید بدی بعد. هربارم آزمون شهری رد شی پول میگیرن😬

برنامه داشت، من شهری دو سه بار افتادم، بعد هر سری با یکی دوماه فاصله می‌رفتم امتحان، هم یه شهر دیگه ...

هربار امتحان شهری که رد شدی همون چیزیو ازت میخواستن که بار قبل خواستن؟ مثلا پارک دوبل..؟ 

لعنتی مربی هاشون خیلی جوونن شوعرم میگه خودم هم بیام همراهت زورم میاد من عقب بشینم یکی دیگه کنارت😐😅

😂

آخه گف میتونی الان بیعانه بدی هرچقد بخای بعد کلاسای ایین نامه تسویه کنی شمارم ی ماه علاف کردن؟

عزیزم من چندماه الافم ، تازه کلاس های پشت فرمانم تموم کردم ۲۲ م امتحان ایین نامه دارم .، بخاطر کرونا و وقت نداشتن مربی ها هست که ای همه طول میده ، همه همینجورن 

روم نمیشه زنگ بزنم دوهفته پیش زنگ زدم گف خودمون خبر میدیم

چرا روت نشه پول دادی بزنگ

بچه ها من پول کامل دادم. الان میگن برا اینکه بتونی آزمون آیین نامه رو بدی 91 هزار باید بدی بعد. هربا ...

خوب اون پول دیگه برای راهنمایب رانندگیه نه آموزشگاه 

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
آخه من میخام باردارشم و برا کارای ای وی اف اقدام کنم میخاستم قبلش گواهینامه بگیرم ک اونم علاف کردن ...

اقدام کن باردار هم بشی باز میتونی گواهینامه بگیری ما یه همکلاسی داشتیم تو کلای های گواهینامه ، ۷ ماه بود که باردار بود کلاس ها هم میومد 

ماهم ماشین شخصی نداریم میخوام وقتی با افسر امتحان دارم قبلش یکی دوتا کلاس بگیرم 

منم میخواستم بگیرم امااگ گرفتم  ایندفعه آقا میگیرم گفتن جلسه ای 40 میگیرن.  . حالا بابام گفت پول الکی نده خودم بعدش باهات تمرین میکنم

2706