2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها منم تازه رفتم واس گواهینامه کلاسای ایین نامم تموم شد مشکلم اینه ک چندباری ک با شوهرم نشستم پ ...

چون زود کلاچو ول میکنی😂

مربی خیلی بهتر و با حدصله یاد میده شوهرا فقط هارتوپورت میکنن آدم هول میشه😂

عزیزم همه اولش پول میدن ، من از برج ۱۲ ک ثبت نام کردم تا حالا گرفتارم ، حالا تازه ۲۲ م امتحان ایین ن ...

آخه گف میتونی الان بیعانه بدی هرچقد بخای بعد کلاسای ایین نامه تسویه کنی

شمارم ی ماه علاف کردن؟

2456
وای من ی ماه بیشتره ثبت نام کردم کل هزینشم دادم  زنگ نمیزنن اصن

وااا😶 خب شاید تو رو یادشون رفته باشه برو پیگیر شو

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
عزیزم همه اولش پول میدن ، من از برج ۱۲ ک ثبت نام کردم تا حالا گرفتارم ، حالا تازه ۲۲ م امتحان ایین ن ...

آخه من میخام باردارشم و برا کارای ای وی اف اقدام کنم

میخاستم قبلش گواهینامه بگیرم ک اونم علاف کردن مسخره ها

بچه ها منم تازه رفتم واس گواهینامه کلاسای ایین نامم تموم شد مشکلم اینه ک چندباری ک با شوهرم نشستم پ ...

ما که ماشین نداریم قبلشم هیچی بلد نبودم رفتم اموزشگاه کامل بهم یاد داد با جزئیات ، فقط دقت کنی و استرس نداشته باشی زود یاد میگیری 

2714

بخاطر کرونا کلاسا طولانی و مزخرف شده

ماه پیش ایین نامه رو تموم کردم نوبت زدم واسه کلاسای شهری

چون مربی فقط زن میخوام افتاد شهریور

اقا اگه میخواستم الان شروع میشد

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

فقط اونایی ک میگن دوسه ماه🙄🙄🙄🙄کلا کلاساش 3,4ماه طول میکشه حالا بعدشم هر هفته بری امتحان بدی ببینی افسر قبول میشی من 5,6ماهه گرفتم

قابل توجه کاربری دست سه نفره❤️🤍🖤

😂😂 والا منم جلسه ششمم هست مشکلم اینه هر موقع کلاژ میگیرم ک دنده عوض کنم همزمان پام رو گازه😬 زنه مشخصه بهش دیگه حوصله امو نداره😂

ولی خداییش مربی آموزش رانندگی آقا بگیرید خوب یاد میدن من پشیمونم زنا شروع میکنن ور میزنن هیچیم توضییح نمیدن

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2706