2726
مگه میشه کلاس نری‌؟ پس تو کارتکست چی زدن؟

اره میشه .هیچی نوشتن که کلاس رفتن بهم گفتن به سرهنگ هم بگو که رفتی کلاس 

عضو گروه لاغری خزان نارنجی. ..گروه بنفش... .وزن اولیه 1402/04/7. ... 75 کیلوگرم ... وزن هدف. 60

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر زرنگ باشی تو یک ماه کلاس های ایین نامه و کلاس رانندگیت طول میکشه بعدشم فوری امتحان این نامه و شه ...

خب ممکنه به نظرت آموزشگاه کلاسا رو با فاصله بذاره کش پیدا کنه 

شاد هستم  بامشاد 😐 
خب ممکنه به نظرت آموزشگاه کلاسا رو با فاصله بذاره کش پیدا کنه 

نه پشت سر همه مال من کلاس ایین نامم تموم شد یه هفته بعدش کلاس تمرین رانندگیم شروع شد 

اگر کزونا محدودیت نذاره اره میشه پشت سر هم کلاس تشکیل میشه

2728

من قبول که شدم یکماه بعدش اومد شهرستانم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

من ثبت نام کردم چون ماشین شخصی نداریم ک باز تمرین کنم امیدی ندارم قبول شم

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

بچه ها منم تازه رفتم واس گواهینامه کلاسای ایین نامم تموم شد

مشکلم اینه ک چندباری ک با شوهرم نشستم پشت فرمون اصلا یاد نگرفتم هیچی انگار عقب مونده بودم همش ماشین خاموش میکردم😢😢😢حالا بقیه میگن اموزسگاه بری بهتر یادت میدن ولی از خودم ناامید شدم اصلا

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2706