1874
2079
😂😂 والا منم جلسه ششمم هست مشکلم اینه هر موقع کلاژ میگیرم ک دنده عوض کنم همزمان پام رو گازه😬 زنه م ...

کسی نیست باهام بیاد اخه واس همین مجبور شدم زن بردارم

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
بخاطر کرونا کلاسا طولانی و مزخرف شده ماه پیش ایین نامه رو تموم کردم نوبت زدم واسه کلاسای شهری چون ...

اگ کسی رو داری که همراهت بیاد بنظر من مربی آقا بگیر 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکرتولد سه سالگیه دخترم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

کسی نیست باهام بیاد اخه واس همین مجبور شدم زن بردارم

آها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکرتولد سه سالگیه دخترم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. 
2077
 اگ کسی رو داری که همراهت بیاد بنظر من مربی آقا بگیر

لعنتی مربی هاشون خیلی جوونن شوعرم میگه خودم هم بیام همراهت زورم میاد من عقب بشینم یکی دیگه کنارت😐😅

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با تو و دخترمون خوشبخت ترینم     خیلی یهویی دوباره باردار شدم،اولش نمیخواستمش،میترسیدم دختر کوچولوم زود از محبتم جدا شه،ولی الان با جون و دل میخوامش،میشه اگه امضام رو دیدی برام صلوات بفرستی تا هم نینی مو سالم بغل کنم هم همچنان خانواده خوشبخت باقی بمونیم؟!مرسی

بچه ها من پول کامل دادم. الان میگن برا اینکه بتونی آزمون آیین نامه رو بدی 91 هزار باید بدی بعد. هربارم آزمون شهری رد شی پول میگیرن😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برنامه داشت، من شهری دو سه بار افتادم، بعد هر سری با یکی دوماه فاصله می‌رفتم امتحان، هم یه شهر دیگه ...

هربار امتحان شهری که رد شدی همون چیزیو ازت میخواستن که بار قبل خواستن؟ مثلا پارک دوبل..؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لعنتی مربی هاشون خیلی جوونن شوعرم میگه خودم هم بیام همراهت زورم میاد من عقب بشینم یکی دیگه کنارت😐😅

😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه گف میتونی الان بیعانه بدی هرچقد بخای بعد کلاسای ایین نامه تسویه کنی شمارم ی ماه علاف کردن؟

عزیزم من چندماه الافم ، تازه کلاس های پشت فرمانم تموم کردم ۲۲ م امتحان ایین نامه دارم .، بخاطر کرونا و وقت نداشتن مربی ها هست که ای همه طول میده ، همه همینجورن 

2032
روم نمیشه زنگ بزنم دوهفته پیش زنگ زدم گف خودمون خبر میدیم

چرا روت نشه پول دادی بزنگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من پول کامل دادم. الان میگن برا اینکه بتونی آزمون آیین نامه رو بدی 91 هزار باید بدی بعد. هربا ...

خوب اون پول دیگه برای راهنمایب رانندگیه نه آموزشگاه 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با تو و دخترمون خوشبخت ترینم     خیلی یهویی دوباره باردار شدم،اولش نمیخواستمش،میترسیدم دختر کوچولوم زود از محبتم جدا شه،ولی الان با جون و دل میخوامش،میشه اگه امضام رو دیدی برام صلوات بفرستی تا هم نینی مو سالم بغل کنم هم همچنان خانواده خوشبخت باقی بمونیم؟!مرسی
آخه من میخام باردارشم و برا کارای ای وی اف اقدام کنم میخاستم قبلش گواهینامه بگیرم ک اونم علاف کردن ...

اقدام کن باردار هم بشی باز میتونی گواهینامه بگیری ما یه همکلاسی داشتیم تو کلای های گواهینامه ، ۷ ماه بود که باردار بود کلاس ها هم میومد 

ماهم ماشین شخصی نداریم میخوام وقتی با افسر امتحان دارم قبلش یکی دوتا کلاس بگیرم 

منم میخواستم بگیرم امااگ گرفتم  ایندفعه آقا میگیرم گفتن جلسه ای 40 میگیرن.  . حالا بابام گفت پول الکی نده خودم بعدش باهات تمرین میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2104
منم میخواستم بگیرم امااگ گرفتم  ایندفعه آقا میگیرم گفتن جلسه ای 40 میگیرن.  . حالا ب ...

خب شما که باباتون ماشین داره که نباید نگران باشین من نه بابام نه شوهرم نه داداشم هیچکدوم ماشین نداریم 

هربار امتحان شهری که رد شدی همون چیزیو ازت میخواستن که بار قبل خواستن؟ مثلا پارک دوبل..؟  

کلا تو شهری یه دور رانندگی میکنی حواست به تقاطع و میدون باید باشه، راهنما و تعویض دنده به موقع باشه، پارک دوبل ۹۰درصد ازت میگیرن، دور هم گاهی... اما در کل اگه دست فرمونت خوب باشه از خطاهای کوچیکت می گذرن

تنهام، مثل مداد سفید تو جعبه مداد رنگی!!!
خب شما که باباتون ماشین داره که نباید نگران باشین من نه بابام نه شوهرم نه داداشم هیچکدوم ماشین نداری ...

خب بابا تمرین با ماشین شخصی کلی آسیب میزنه ب ماشین من جرعت ندارم. شوهرم ک ماشین نداره بابام آره بیکارم نیستن ک بابام ببرتم همش امروز فردا میکنه. امیدی ندارم قبول شم☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اقدام کن باردار هم بشی باز میتونی گواهینامه بگیری ما یه همکلاسی داشتیم تو کلای های گواهینامه ، ۷ ماه ...

چ اراده ای داشته من الانشم صب تاشب خونه ام تنبلیم میاد جایی برم باردار شم ک عمرا برم

کلا تو شهری یه دور رانندگی میکنی حواست به تقاطع و میدون باید باشه، راهنما و تعویض دنده به موقع باشه، ...

😬😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40