2737
2734
عنوان

ترو خدااااا نیاین تاپیکای چرتو پرت بزنین😠

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داستانایی که خیلی توش مبالغه شده بدونید که سرکاریه چون کسی که حالش در این حد بد باشه و ناراحت باشه ح ...

نمیدونم والا من اصلا خیلی برا کسی غصه نمیخورم یا باورنمیکنم ولی در کل نمیشه گف الکی میگن شایدم بگن اره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731

یبارم یه دختر ۱۳ ساله خیلی ها رو بازی داد ، گفت جاریم به بچه م میگه زشت ، اخرش که کلی بچه ها راهکاردادن، مارپل ها مچشو گرفتن، بعدش اومد گفت وقت بیکاریم بود دمتون گرم تا الان داشتم از حرفاتون ازخنده ریسه میرفتم 😑

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c

یه سوال 😐

پربازدید شدن مگ افتخاره ؟ 

اصلا چیزی به استاتر تاپیک میدن؟ 

پس چرا انقد دروغ هست😐💔

آخه دروغ با کسایی که نمیشناسی اونم مجازی 😐💔

درک نمیکنم ...

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!
همینش اذیت میکنه دیگه چون گند خیلیاش در اومده آدم همینجور شک داره که غصه بخوره یا حرص از دروغ بودنش ...

کلا حرص نخور چون کاری نمیشه کرد فقط میشه راهنمایی کرد اونم اگه واقعا بخواد زندگیشو عوض کنه دلش برا خودش بسوزه زندگیشو درست میکنه.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738

به نظرم ایرادی نداره ، شاید خیلی ها باشن مشکلشون همین تاپیکهای دروغ باشه و روشون نشه تاپیک بزنن

ایراد از بقیه هست که مجازی بودنه اینجارو درنظر نمیگرن و همه چیزو باور میکنن 

منم خودم بارها شده به واقعی بودن یه تاپیک شک کردم ، اما پاسخ دادم ، با خودم گفتم شاید مشکله کسی که بعدا میاد تو این تاپیک  واقعا همین باشه ، از دروغ این ادم برای حل مشکلش استفاده کنه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
یه سوال 😐 پربازدید شدن مگ افتخاره ؟  اصلا چیزی به استاتر تاپیک میدن؟  پس چرا انقد دروغ ...

عقده کمبود توجه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
اینجا فقط بخون و رد شو..بشنو و باور نکن..اینجا مجازیه و معلوم نیست کی پشت اون کاربری ها و گوشیا نشست ...

آفرررین ، حرررف درست یعنی همین

مجازیه 

تاپیک های منفی هم نخونین وقتی میبینین حس بد میده یا شمارم ب شک میندازه ..هرتاپیکی ک فکر میکنین جالبه یا حال خوبی داره حرف زدن درموردش بخونین

من کلا تاپیکای دعوا و کتک کاری و مادرشوهر وواینارو نمیخونم نظرم نمیدم