2733
2734

حالا همشو نمیگم ولی نصف بیشتر اینایی که درمورد کتک خوردن از شوهرو اینا میزنن دروغه

آخه بعضیا چجوری دلشون میاد با روحیه مردم بازی کنن؟؟

تقصیر خودمونه انقدر پرو بال دادیم بهشون

چند وقت پیشا یه دختر دبیرستانی مجرد اومده تاپیک زده شوهرم که رفت دسشویی خواهر شوهرمو مادر شوهرم اومدن کتکم زدن بعد گندش در اومد که دختره کلاس نهمه

یکیم بود خودشم اعتراف میکرد چند تا تاپیکاش سر کاریه

آدم ناراحت میشه این متنارو بخونه برا پر بازدید شدن راه های دیگه هم وجود داره😑😑😑😑

😑👌

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عباس امد😂

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738

ناراحت نشید 

اصلا باورشون ندارم

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

بزارخوش باشن😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
خوب شاید سرکاری نباشه از کجا معلوم

داستانایی که خیلی توش مبالغه شده بدونید که سرکاریه چون کسی که حالش در این حد بد باشه و ناراحت باشه حوصله تاپیک زدن نداره

ألم يغرس فيّ شيء إحساس بالانتماء ؟!🍃

اینجا فقط بخون و رد شو..بشنو و باور نکن..اینجا مجازیه و معلوم نیست کی پشت اون کاربری ها و گوشیا نشسته..خودم یه تجربه بد دارم و برا همین هرگز دیگه به کاربرا اعتماد ندارم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

یکم ریشه ای نگاه کن. چرا بعضی از خانوما انقدر کمبود دارن؟! چون خانواده. شوهر . جامعه بهشون نگاه نمیکنه اونا هم اینجوری خودشونو خالی میکنن. متاسفانه 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706