2726
عنوان

سرطان غددلنفاوی دارم

445 بازدید | 34 پست

سلام ۱۹سالمه ۲روزه فهمیدم سرطان لنفوم دارم و احتمالاازنوع هوچکینه حالم غیرقابل توصیه امامیدونم ازپسش برمیام، امروزشیمی درمانی میشم براباراول لطفاتجربیات خودتون یااطرافیان رو ازلنفوم یاشیمی درمانی بهم بگید

فقط روحیس ک کمک بزرگی بهت میکنه...

من خواهر شوهرم تومور داره تو مغزش قسمت حرکتی..

ی سره غصه میخوره 

اما یکی از اشناها سرطان سینه داره و دوتا سینه هاشم تخلیه شده اما انقد روحیش خوبه و کسی باورش نمیشه ..

ان شاالله ک همیشه سلامت باشی ❤️❤️❤️

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم😔خدا سلامتی بهت بده من نشنیدم اما قطعاً میتونی از پس بربیای چون خیلی جوونی اما هیچوقت روحیتو ن ...

ممنونتونم حتماازپسش برمیاموخداسرراهم گذاشته تابعدگذروندنش چندین سال بعدعمرمو بااگاهی بیشترسپری کنم

@فریماه111     عزیزم فکر کنم ،بتونی به دوستمون کمک کنی🌸

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

بمیرم الهی .عزیزم قوی باش.اینقدر جوون وقدرتمندی که حتما از پسش برمیای.من اطلاعی ندارم.حتما خدا کمکت میکنه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

انشاالله بزودی خوب میشی زعفرانم دم کن بخور

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2706