2410
2553
عنوان

اختلال اتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3061 بازدید | 194 پست
اتیسم یک اختلال عصبی رشدی است.بخش های مختلف مغز در افراد دارای اتیسم در همکاری با یک دیگر دچار مشکل ...

سلام عزیزم.

شما کلاس های کلینیک کیان که خانم دهقان هستید رو میبرین؟

برای پسر من گفت یک هفته در میون کلاس کاردرمانی حسی.

ولی من گفتم کمه و بکنه هر هفته.

میشین بگین از کدوم مربی ها راضی هستین؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. شما کلاس های کلینیک کیان که خانم دهقان هستید رو میبرین؟ برای پسر من گفت یک هفته در میو ...

سلام بله عزیزم البته  من با خود خانم دهقان نیستم من با خانم دانایی فر و اقای فرج زاده دارم کلاس ❤🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ممنون از توضیحات و اطلاع رسانی قشنگتون

من اصلا اطلاعی از اتیسم نداشتم چون مواجه نشده بودم

ولی همیشه تاپیکای شمارو میخونم

سربلند و موفق باشید پسر نازتونم امیدوارم به درجات بالایی برسه 

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
2720
ممنون از توضیحات و اطلاع رسانی قشنگتون من اصلا اطلاعی از اتیسم نداشتم چون مواجه نشده بودم ولی همیش ...

ممنونم عزیزم از توجه ات  خوشحالم واقعا 

بله خیلی از افراد جامعه واقعا اطلاعی ندارن و خب من به عنوان یک مادر این کودک باید مطلع کنم جامعه را مسلما وقتی یک جامعه اگاه باشه رفتار مناسب تری خواهد داشت 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ممنونم عزیزم از توجه ات  خوشحالم واقعا  بله خیلی از افراد جامعه واقعا اطلاعی ندارن و خب م ...

قطعا همین طوره عزیزم

من کلی اطلاع پیدا کردم از لطف شما

همیشه تو ذهنم هستید و بهترین ها رو براتون آرزومندم

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
قطعا همین طوره عزیزم من کلی اطلاع پیدا کردم از لطف شما همیشه تو ذهنم هستید و بهترین ها رو براتون آ ...

سپاسگزارم عزیزم

میشه بگین خوراک کودکان هم تاثیری داره توی اتیسم یا نه؟مثلا بچه ی من 4ماهه است به پروتویین گاوی حساسیت داره وقتی میخوره بدقلقی ها و گریه هاش بخاطر حساسیت بیشتر میشه .ممکنه در اینده اگر مراعات غذایی نکنم ایتطور بمونه و به اتیسم مربوط باشه؟

چون وقتتیی ک مراعات غذایی ندارم اخلاقش خرابه نمیخنده ارتباط کمتر میگیره 

2714
معمولا وقتی روند تکامل رشد و کلام داره درست طی میشه جای نگرانی نیست فقط در این موردها مادر باید مراق ...

چه عاملی باعث این استوپ میشه ایا چیزی از محیط اطراف با هرچیزی دیگه تو اون تاثیر داره؟ چیا هستن این روند رشد ک میفرمایید.خوب همه بچه ها ک مثلا راه رفتن رو یاد میگیرن

میشه بگین خوراک کودکان هم تاثیری داره توی اتیسم یا نه؟مثلا بچه ی من 4ماهه است به پروتویین گاوی حساسی ...

در زمینه خوراک من نظر خاصی ندارم فقط قطعا مواد قندی هر کسی را پر انرژی تر میکنه ولی من به شخصه فرزند خودم را محدودیت غذایی براش نکردم 🌹

چه عاملی باعث این استوپ میشه ایا چیزی از محیط اطراف با هرچیزی دیگه تو اون تاثیر داره؟ چیا هستن این ر ...

مشخص نیست عامل اصلی  این پسرفت یا استپ چیه ولی هستن اطراف خودم مادری که کودکش تا ۳ سالگی کلام داشته و کم کم کم شده و استپ خورده فقط گاهی موارد ممکنه تشنج پنهان رخ بده و عامل این پسرفت بشه 

اتیسم واقعا یک پازل پیچیده است هر روز یک چالش جدید داره هم برای علم هم ما خانواده ها 

تنها چیزی که نباید هیچوقت از دست بره امید هست و عشق که کمک بزرگیه ❤

یعنی پر انرژی بودن ربطی داره به اتیسم؟من فکر میکردم مرتبط باشه با بیش فعالی

من در مورد مواد غذایی عرض کردم نه صرفا اتیسم🌹

در مورد بیش فعالی الزاما هر بیش فعالی اتیستیک نیست ولی برخی موارد ممکنه یک فرد اتیسم حالت های بیش فعالی هم درش دیده بشه 

2706