2737
2734
عنوان

وام ۷تومنی سهام عدالت

187 بازدید | 12 پست

چه جوریه؟ شرایطش؟کسی گرفته؟کدوم بانک باید بریم؟

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
نمیدونم

تچکر😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضامنت میشه سهام عدالتت بعدم یه کارت مخصوصه که باید از جاهایی که خودشون میگن خرید کنین

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2731

فک کنم زمرد بانک هستش.. نصب کن رو گوشیت نیاز به بانک رفتنم نداره.. از اینترنت بگیر.. مراحل رو برو اگه چک برگشتی نداشته باشین میدن.. من خودم سهام ندارم شوهرم داشت ولی بخاطر چک برگشتی ندادن

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
فک کنم زمرد بانک هستش.. نصب کن رو گوشیت نیاز به بانک رفتنم نداره.. از اینترنت بگیر.. مراحل رو برو اگ ...

نه بابا من چکم کجابود برگشتی باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738