2726

یجا حرف از گردو و گرونی شد 

خانمه یسره میگفت من تو خونم گونی گونی گردو دارم 

همش میگفت میرم سطل پر میکنم میارم میشکنم 

1 کیلو تو فسنجون گردو میریزم یعنی دوساعت یسره همین حرفا رو میگفت 😂😐

بابا چه کاریه داری خدا بهت بیشتر بده این پز ها چیه میدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو همین تاپیک پربازدیدها.... یکی میگفت.... ما میریم مهمانی..... فقط با دوسه نوع میوه و یه مدل غذا ازمون پذیرایی میکنن... 

نمیدونم والا مردم خونه خودشون هرروز گاو و گوسفند قربونی میکنن انگار😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بقیه رو یادم نیست، اما یادمه یه زمانی چندسال پیش عروسکای دارا و سارا مد شده بود بعدش همه لوازم تحریرا عکس داراسارا روشون بود، یادمه من و یکی از دوستام همیشه بهم پز میدادیم الکی میگفتیم مثلا من مداد 24 رنگی دارا سارا خریدم اون میگفت من کیفشوخریدم درصورتیکه هیچکدومشو نداشتیم فقط زر اضافی میزدیم. آخ یادش بخیر حسرتشون موند رو دلم همیشه😂😂😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
بقیه رو یادم نیست، اما یادمه یه زمانی چندسال پیش عروسکای دارا و سارا مد شده بود بعدش همه لوازم تحریر ...

اینک خوبه یه دوست من همش میگفت عروسک های داراو سارا رو با کل وسایل و لباسها و تجهیزاتشون داره

اینک خوبه یه دوست من همش میگفت عروسک های داراو سارا رو با کل وسایل و لباسها و تجهیزاتشون داره

چقدر تباه بودیم🤦‍♀️🤦‍♀️😆

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
الانم یکی از خانوما میگفت یکی گفته نوار بهداشتی چقد گرون شده  بعد یکی گفته من 20 بسته تو خونم ...

ما ام دیگ نمیتونیم بریم یه دونه به دونه بخریم مامانم یه کارتن بزگ گرفته گذاشته بالا دستشویی 😂😂😂🤦🏻‍♀️

ینی یه سال استفاده کنیم فک نکنم تموم شه😂😂😂😂😁

2706