2726
عنوان

کی از لپ تاپ سر در میاره

341 بازدید | 71 پست

لپ تاپم حافظ درایو cپر شده بود منم بلد نبودم باهاش کارکنم رفتم یه سری چیزها رو حذف کردم که فکر کردم مهم نیست از اون موقع نمیتونم چیزی نصب کنم همش ارورمیده یا میگه ری استارت کن 

به نظرتون چی رو حذف کردم که برمدورباره دانلودش کنم

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 

نیاز به نصب مجدد ویندوز و بعدشرنصب مجدد درایوها داره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@wwwروح

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
@wwwروح

من تگ نمیتونم بکنم یکی تگش کنه

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

خواهرم ترکوندی واقعا هیچ برو بده ویندوز عوض کنند برات 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین
دیتا هارو پاک کردی     به کامپیوتری نشون بده شاید بدون نصب ویندوز درستش کرد

شهریار تو همونی گوشیت نوت۱۰بود شباعومی؟

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

هر کاری کنی من که میگم بهتره ویندوز عوض بسه شاید بدون عوض کردن درست بشه اما خسته چه کاریه کلا ببار ویندوز عوض کن بره 

شهریار تو همونی گوشیت نوت۱۰بود شباعومی؟

سلام شما آقا رضا هستید؟ من اینجا فقط یه تاپیکی اینو گفتم 😅

🔴#کاربر آقا#     HEY, DENTISTRY,IM COMING                                                         ‌.                         
دیتا هارو پاک کردی     به کامپیوتری نشون بده شاید بدون نصب ویندوز درستش کرد

من رضا ۲۵۶ام چند ساعت بعد حرف زدنمون ترکیدم 

سلام شما آقا رضا هستید؟ من اینجا فقط یه تاپیکی اینو گفتم 😅

همون شب یادته تاپیک تجاوز به دختر ۱۵ساله بود من اونجا یکی گفت کلی دختر ۱۵ساله سیگاری که سوار ماشین دوس پسرشون میشن می بینم منم گفتم دختر گ... میخوره تو این سن حتی دوست پسری داشته باشه که اون رو سوار ماشین می‌کنه  خونه می‌بره ده دقیقه بعد تعلیق شدم 

بالا روببین نوشته ورود ثبت نام قبل بسته شدن تعلیق شدم اسکرین گرفتم که بازم کنند تو تلگرام پیام بدم باز کنند حساب درجا همش پشتیبانی منو بلاک کرد 

چرا ترکوندن 😓  بله شمارو یادمه 🌷

درسته تاریخ زده بود یک ماه قبل اما معمولا شماره وارد کنی برای ثبت نام کد هم نیاد به عنوان تاریخ ثبت نام وارد می کنه اون لحظه. آی که بهت پیام دادم فقط یک ساعت بود که اون اکانت رو درست کرده بودم و شب پرید در عرض چند ساعت استفاده اکانت پرید 

2706