2726
عنوان

کاش یذره خوشگل بودم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2305 بازدید | 153 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@raiehe    

عزیزم بذار اینم برات بگم

من سال اول دانشگاهم با یه دختره دوست شدم که پدر و مادرش پزشک بودن خودشم داروسازی میخوند خوشگل خوش هیکل 

این دختر عاشق یه پسری شد که برق شریف میخوند ... اون موقع من بهش گفتم از این پسر برات نون و آب در نمیاد ... هیچ وقت یادم نمیره شب ساعت دو پیام داد به فحش کشید منو آخرشم گفت تو چون حسودیت میشه میخوای نذاری من به عشقم برسم ... اون شب من واقعا از فحشا و نفرینایی که کرد ناراحت شدم و سپردمش به خدا و خواستم اگه روزی پشیمون شد سعادت عذرخواهی از منو پیدانکنه و نیاد پیشم چون میدونستم اگه بیاد میبخشمش.

الان بعد از دوسال از یکی از دوستای مشترکمون خبرشو گرفتم گفت مهتاب دو سال پیش با همون پسره خواست ازدواج کنه پدر مادر پسره نذاشتن به جاش صیغشون کردن بعد دوسال نه تنها راضی نشدن ازدواج کنه که حتی پسره میخواد از دختره جدا بشه بره با دختر دوست مامانش ازدواج کنه ... اونم عقد دائم! 

بعدم عکس دختره رو نشونم داد دیدم در برابر زیبایی اون دوستم هیچه صفره اصلا 

بعد از یه مدتم دوست مشترکمون گفت مهتاب شمارتو میخواد بهش بدم؟ گفتم نه نمیخوام یه کلمه باهاش حرف بزنم

چرا مگه مشکی چشه

تو اطرافم کسانی که پشم رنگی حتی قهوه‌ای بودن

ی توجه خاصی داشتن نسبت به ماهایی که مشکی هستیم

هییییییییییییی🤕

خوشا به حالشات

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
من عاشق این بودم که چشمم سبز باشه یا طوسی نه مشکیه مزخرف

من‌چشام سبزه دوس داشتم‌مشکی باشه😑

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706