2733
2734
عنوان

کاش یذره خوشگل بودم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2315 بازدید | 153 پست
هیچ انتقامی سخت تر از انتقامی که خدا میگیره نیست چون ما وقتی یه چیز بگیم دردش برای همون لحظه ست اما ...

چقدر قشنگ حرف زدی گلم، من پدر شوهرمو مادرشوهرمو واگذار کردم به خدا هیچوقت نمیبخشمشون واگذارشون به جد مادرم واگذارشون به امام حسین و به امام رضا

منم گندمیم هیچ وقتم یادم نمیره یکی بهم گفت سیاه سوخته یه بارم یکی از همکلاسیام که پوستش سفید بود و ...

عجب😏😏😏

منم بچگیم اعتماد به نفسمو از دست دادم تو مدرسه هی پچ پچ میکردن که من خوشگل نیستم

حالا خدارو شکر قیافم یکم عوض شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته سرزبون خیلی خیلی مهمه... من معمولی ام و دختر عموم خیلی خوشگله اما تو فامیل اکثرا منو بیشتر دو ...

دقیقا همینطوره 

من یکی و میشناسم ... زنش روسی بودم و میدونید چقدر زنای روسی خوشگلن ... زنه هیکل عالی پولدار خوشگل 

مرده رفت باهاش ازدواج کرد بعد از یک ماه کارشون به طلاق کشید ... مرده داشت از دست زنه دیوانه میشد میگفت یه ذره اخلاق نداره فکر نمیکردم با اون قیافه یه همچنین عجوبه ای باشه 

اگه چشم رنگی ها نمیان منو بخورن ...با احترام از چشم سبز و آبی اصلا خوشم نمیاد 

منممممم

باران می بارید، کودکی گفت خدایا گریه نکن، درست میشه..:) میشه لطفا برای اینکه زودی به حاجتام برسم دعا کنید یا یه صلوات بفرستید:)💞 لطفا اول بفرست بعد بقیه امضانو بخون😙 من عاشق اینم که شبا تو تهران راه برم، عاشق اینم که تا دیروقت از بام تهران شهر رو نگاه کنم، و عاشق اینم که با دوستام تهران رو بگردم، اما بخاطر موجوداتی به نام مرد ها نمی تونم. مادر عزیز، ازت خواهش می کنم جوری پسرتو تربیت کن که اگر هزارتا دخترم تو اجتماع و کنارش بودن، حتی اگر همشون لخت بودن، حتی اگر هیچ کدومشون با خانوادشون نبودن، بهش تیکه نندازه، نگاه بد بهش نندازه، و کاری به کارش نداشته باشه. به امید روزی که دخترا هر ساعت و هروقت که خواستن، تنها یا با هرکس که خواستن، هرکجا و هر مکانی که خواستن، بدون نگرانی بتونن برن✌//این خیلی خوبه که داریم یاد می گیریم کسی رو قضاوت نکنیم، اما کاش یاد بگیریم برای جا انداختن این فرهنگ، این رو جانندازیم که آدمای با دین و ایمون بد یا خرابن. زیاد می شنویم که یه آدم در ظاهر بد داریم با باطن خوب، و یه آدم چادری و با دین و ایمون داریم که زیر اون چادر هزارتا کثافت کاری می کنه،پس قضاوت نکنید. این جور متن ها از بیخ و بن غلطه. لطفا برای جا انداختن قضاوت نکردن ، مسلمون ها و آدمای با دین و ایمان رو زیر سوال نبرید❌❌ ///این روزا همه می نالن که مردم بی وفان، مردم دروغگوعن، مردم خیانت کارن، خوبی رو با بدی جواب میدن، از پشت خنجر میزنن و... ولی یه لحظه، فقط یه لحظه مکث کن. اگر همهه ی آدما از همهه ی آدما می نالن، اگر همه زخم خورده هستن، پس اونی که زخم میزنه کیه؟ پس اون آدم بده و بی وفاعه کیه؟ جز اینه که منو تو عیم؟:) از عمد یا غیر عمد، چه یادمون باشه چه نباشه،چه متوجهش باشیم چه نباشیم، ما هم هرروز داریم به این آدما زخم می زنیم. تو نمی تونی آدما رو تغییر بدی، ولی خودتو چرا. پس از همین لحظه حواست خیلی به خودت باشه، از این لحظه هروقت خواستی ماجرای یه آدمی که بهت بدی کرده رو بگی، یادت باشه که یه نفرم یه جای دیگه داره از ماجرای بدی که تو در حقش کردی میگه..///و در نهایت یه جمله از خانم فاطمه صفاری که عاشقشم  -رفیق تصمیم گرفته ام در خانه ام را به روی ابلهان ببندم. + مشکلی نیست، اما آن وقت خودت چطور وارد می شوی؟
2731
چقدر قشنگ حرف زدی گلم، من پدر شوهرمو مادرشوهرمو واگذار کردم به خدا هیچوقت نمیبخشمشون واگذارشون به جد ...

دقیقا کار درست و کردی 

یهو میبینی خدا یه کاری میکنه که هر چیم بگردن نمیتونن درمونش و پیدا کنن

تازه اینم بهت بگم ... اعتماد به نفست و بالا ببر! تا خودت از خودت راضی نباشی و دوست نداشته باشی خودت ...

مشکلم بی پولی هم هست

الان وضعیت دندونای جلوم افتضاحه هیچوقت نمیخندم جلو کسی

پول ندارم درستشون کنم و به تیپم برم و لوازم آرایشی بخرمو دکتر پوستو اینا برم

اگه پول داشتم 70 درصد مشکلاتم حل میشد😏

2738
عجب😏😏😏 منم بچگیم اعتماد به نفسمو از دست دادم تو مدرسه هی پچ پچ میکردن که من خوشگل نیستم حالا خد ...

اعتماد به نفس بالا داشته باش

جوری از زبونت کار بکش که هیچ احد الناسی جرئت نکنه بگه با چشمت ابروئه

شماهم یکم احترام گفتاری نیاز داری😐 یعنی چی؟ مگه گفتم زشتم؟

نه عزیزم ربطی نداره .من کجا گفتم زشتی؟

شفای زنانگی یک نوع مهارت و آشتی با زنانگی و کهن الگو های زنانه ی درون شماست.

باعث افزایش قدرت تو میشه البته فرای جنسیت میگما

برای رسیدنم به شهاب و برگشتنش دعا کنین
نه عزیزم ربطی نداره .من کجا گفتم زشتی؟ شفای زنانگی یک نوع مهارت و آشتی با زنانگی و کهن الگو های زنا ...

آهان فک کردم منظورتون اینه که خدا شفات بده داری این حرفارو میزنی😁😂

2706