2410
2553
عنوان

iui

70 بازدید | 8 پست

من ۳۷ سالمه. یک بار ماهه پیش iui ناموفق داشتم. الانم مجددا روز ۷ iui هستم. روز ۴ سه تا لکه قهوه ای روشن با درد و سوزش زیر شکم داشتم و از فرداش یعنی روز ۵ iui ک میشه روز ۲۰ پریودی درد و حساسیت تو سینه و درد تخمدان دارم. آیا بنظرتون امکان بارداری هست. ذخیره تخمدانم ۵ونیم بوده و اسپرم همسرم ۳۵ میلیون و مورفولوژی ۲ بوده ک با شستشو ۵ شده مابقی آیتمها نرمال بوده. بنطرتون امیدی هست . من بیمار قلبی هستم و استفاده از داروهای هورمونی برای قلب من سمه.. آیا امیدی هست؟؟ خیلی نگرانم هم سنم بالاست  هم بیماری قلبی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
انشالله که موفق و مامان میشی  خبر مامان شدنت حتما بهم بده 🌹😘

ممنونم وای هیچ امیدی ندارم. من آدم سختی کشیده ای هستم. تاب و تحمل ندارم.. دیگه واقعا امیدی ندارم

انشالله که موفق و مامان میشی  خبر مامان شدنت حتما بهم بده 🌹😘

دو دروزه کارم شده گریه😔😔😔 آخه من پدرومادر ندارم ب کسی ام چیزی نگفتم و با کسی دردودل نمیکنم. دلم داره میترکه

2714
انشاالله منتظر خبر خوب مادر شدنت هستم  منم باید ای یو ای کنم. فعلا صبر کردیم  هزینه هاتو ...

من هرچی باید میکشیدم کشیدم تحمل این یکی رو واقعا نداشتم.. دو لار عمل قلب باز و یک بار آنژیو توی بیست و سه سالگی و ... یتیم شدن تو ۱۱ سالگی .. هم پدرم فوت شد و هم مادرم. و با یه عالمه سختی و فقر و ... واقعا دیگه جای این یکی نبود