2737
2734

بده تاپیک بغلی تک فرزنده حوصلش سر رفته 😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا و ابدا. من خودم یه داداش دارم اما آرزو می کنم خواهرم داشتم مامانم رو که میبینم الان چقدر با خواهرهاشه و خیلی جاها کمک کار همدیگه ان. میگم اگه بیشتر بودیم بهتر بود. تک فرزندی اصلا خوب نیس

2738

نمیدونم من دوقلو هستم. وقتی فکر میکنم خواهرم میتونست وجود نداشته باشه و من تک باشم اصلا حس خوبی بهم دست نمیده. کلا نمبتونیم دور از هم باشیم. من که دوست ندارم

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
چرا. اون چند سالشه و شما چند سال

من۲۱اون۱۵ازموقعی که به دنیااومدمتنفرشدم ازش چون دیگه بهم توجه قبل نشدمخصوصامامانم

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره

به نظر من خواهر و برادر داشتن خوبیاش از بدیاش بیشتره

ولی چ قدر خنده داره ک بعضیا تنها دلیلشون برا بچه آوردن اینه ک تو پیری ازشون مراقبت کنن :/

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
من۲۱اون۱۵ازموقعی که به دنیااومدمتنفرشدم ازش چون دیگه بهم توجه قبل نشدمخصوصامامانم

عزیزم من درکت می کنم خیلی سخته ولی شاید ته دل مادرت چیز دیگه باشه. چون پسرها لوس هستند و دخترها صبر بیشتری دارند. و مادر شما مجبور بوده و متوجه رفتارش نبوده

منم یه داداش دارم اما نمیدونم چی بگم هردوش یه معایبی داره براخودش دیگه

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2706