2726
عنوان

ما یه خانواده دونفریم همیشه پیاز و تخم مرغ زود تموم میکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 46 پست

خب عزیزم شاید شما غذاهاتون بیشترش تخم مرغ داره مثلا تو بیشتر از اونا کوکو یا کتلت یا خوده تخم مرغ یا کیک درست میکنی 

اگه میخورین که نوش جان اگه فک میکنی اسراف میکنی رعایت کن مثلا پیازتو اگه نصفشو لازم داری نصفشو استفاده کن نه همشو بقیشو بزار تو ظرف در بسته یا پلاستیک که میکروب نگیره

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خونه ما هم تخم مرغ و سیب زمینی زود تموم میشه چون توی کوکو هام یدونه بیشتر تخم مرغ میزنم نسبت به مادرم یا کیک زیاد درست میکنم تو اکثر غذا هام سیب زمینی میزارم مثلا جای ته دیگ نون سیب زمینی میزارم خب زودتر تموممیشه دیگه

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند

پیاز طبیعیه زود تموم بشه آخه تو همه غذاهام میریزم

کاریش نمیشه کرد مگه غذا نخوری ک تموم نشه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
خب عزیزم مصرف این دو مواد غذاییتون زیاده ... دیگه این قابل مقایسه نیستش گلم تخم مرغ چند بار در هفته ...

اره فک کنم ولی کیک اینا درس نمیکنم ولی این سری حواسمو بیشتر میکنم به کتلت تخم مرغ نزم 

اره من همیشه دسم به کم میره 

خب پس چی میگی دیگه...؟؟   این واقعا سوال کردن داره؟ خب کم میخری زود تموم میشه...    انتظار نداری ک تولید مثل کنن همش؟؟

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..

عزیزم هر ماده غذایی رو میخوای شروع کنی استفاده کنی حتما بسم الله الرحمن الرحیم بگو خیلی تو برکتش اثر داره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خب پس چی میگی دیگه...؟؟   این واقعا سوال کردن داره؟ خب کم میخری زود تموم میشه...    ا ...

😂😂😂 

خشم  سهیلا

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2706