2733
2739
عنوان

تا حالا عاشق شدید ؟؟

163 بازدید | 15 پست

چجوری ؟ کِی؟ کی؟

حتی اگه تو نوجونی هم بوده بگید شاید الان عشق به نظر نیاد شاید یه کراش ساده بوده ولی  برای اون موقع از نظر خودمون عشق بود 

تو دانشگاه اوایل من ازش خوشم نمیومد و صرفا به خاطر اینکه شاگرد زرنگ کلاس بود و میخواستم تو درسا کمکم کنه باهاش دوست شدم ولی دیگه نفهمیدم چی شد که عاشقش شدم و الان همسرم شده

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم ۱۲ سالم بود

البته دقیق تر بخوام بگم حدودا ۱۰ سالگی عاشق شاهرخ استخری بودم🤣

بعدم کامبیز دیرباز و سام درخشانی

بعدشم یه یارو داداش دوستم بود عاشق اون شدم اولین بار

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2731

اره اولایی اردیبهشت امسال بود من رفته بودم شوش خوزستان برا ی کاری همراه مادرم ازاون وقت تاالان نمیتونم فراموشش کنم درحالی که اجیام بهم میگن خوشگل نبودش ولی من باز دوستش داشتم والبته دارم حیفه تواون روز نحص نتونستم بیشترباشم😑😔

خدایا شکرت که همیشه هوای بنده هاتو داری دوست دارم❤

۹بهمن ۸۵ دیدمش کمی بعد عاشق شدم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2738
فک کنم ۱۲ سالم بود البته دقیق تر بخوام بگم حدودا ۱۰ سالگی عاشق شاهرخ استخری بودم🤣 بعدم کامبیز دیر ...

اینجوری بخوای حساب کنی که من خیلی کوچیک بودم عاشق سوباسا و کاکرو شدم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
چرا به نظرت اشتباهه؟ یعنی ارزش نداره فقط یکبار تو زندگی عاشق شد ؟

میدونی با عاشقی یه حسایی تجربه میکنی که قابل وصف نیس و فقط یبار تو عمرت اتفاق میفتن 

ولی متاسفانه بعضی عشقا ممنوعن و نمی زارن آدم بهم برسن 

از این لحاظ خیلی ضربه میخوره طرف 

واسه همین اگه عاشق نشه راحت تر به زندگیش میرسه

https://harfeto.timefriend.net/16252940132472
2706