2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پسرم از بدو تولد مشکل داشت تا ۳ سالگی اما یکسالگی بردم پیش ه دکتر بهروز مقدادی دارو داد و طی ۶ ما ...

پسرتون لرز ناگهانی هم داشت؟تهوع و بی اشتهایی و عق زدن و لرز بعد از ون؟

واقعا؟تو رو خدا میشه دقیق بگید چجوری بود؟ببخشید ناراحتون میکنم

عزیزم من چی براتوبگم اخههه؟؟

استفراغ داشت..لاغر بود...رفلاکس داشت..رنگش گچ بود...اصلا غذا نمیخورد..بردمش از همون یکسالگی گام به گام روز به روز بهترشدن...تک و توک بالا میاره مثلا دوماهی یکبار...اما الان خوبه...اون دکتر نجاتم داد

2738
عزیزم من چی براتوبگم اخههه؟؟ استفراغ داشت..لاغر بود...رفلاکس داشت..رنگش گچ بود...اصلا غذا نمیخورد.. ...

ممنون این علایمی که من میگم داشت لرز و بی حالی؟من شیرتزم متاسفانه نمیتونم اون دکتر ببرم پسر من مشکلش یه دفعه از سه سالو نیمگی شروع شد قبلش هیچیش نبود

ممنون این علایمی که من میگم داشت لرز و بی حالی؟من شیرتزم متاسفانه نمیتونم اون دکتر ببرم پسر من مشکلش ...

ببرش

از کجاها که پیشش نمیرن...حتما ببرش خودتو راحت کردی

بله لرز و بی حالی داشت چون غذا نمیخورد

ببرش از کجاها که پیشش نمیرن...حتما ببرش خودتو راحت کردی بله لرز و بی حالی داشت چون غذا نمیخورد

بعد از غذا لرز میکرد؟یا بی حال میشد؟ببخشید انقدر سوال میپرسنم بعد از غذا تهوع میگرفت؟