2726
عنوان

عروس هلندی

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکار کردی که اینجوری شده عروس هلندی من خیلی گوشه گیر شده یک مدته هرکار میکنم خوب نمیشه

زیاد باهاشم کلا خیلی بهش بها میدم و کارآیی که دوس داره رو انجام میدم و واسش وقت گذاشتم الان کلا از رو شونم تکون نمیخوره شب کنار من نباشه نمیخوابه غذا تو بشقاب من میخوره کلا باهم همه چی خیلی ولی بهش میرسم و کارآیی که نباید انجام بده هم بهش یاد دادم مثلا با انگشت سبابه میگم نه و بهش خوراکی مورد علاقش رو نمیدم کلا باید یه مدت همیشه حواست بهشون باشه کم کم هم زبونشون و حرکاتش رو یاد میگیری می فهمی چی میخواد و خصوصیاتش چیه البته این من شدیدا رامه 😍

زیاد باهاشم کلا خیلی بهش بها میدم و کارآیی که دوس داره رو انجام میدم و واسش وقت گذاشتم الان کلا از ر ...

آخه میاد بیرون خرابکاری میکنه رو فرش و سرامیک نمیشه بزارم هرجا میخواد بره

اینم دختر فضول من

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
آخه میاد بیرون خرابکاری میکنه رو فرش و سرامیک نمیشه بزارم هرجا میخواد بره

اگه تو قفس بخوای نگه داری اینجوری نمیشن که مثل انسان رفتار کنن این من کلا ازاد اتاقم در اختیارشه بشقاب و لیوان چایی و تخت کوچولو مخصوص کلا پادشاهی میکنه😂😂😂

وااای چه بانمکه 🤣

داره خودشو نگاه میکنه اینجا بعد میگفت بوس بده بهم

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706