2703
2553
عنوان

عروس هلندی

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 76 پست
نه بیسکوییت مادر علتش نیست من میدم به عروسم کاریش نمیشه اب خیلی سرد نخورده یا سرما نخورده چون الان م ...

اصلا آب بهش نمیدم 😅

فقط با سرنگ سرلاک میخوره 

جاش هم نه سرده نه گرم 

نمی‌دونم سرما خورده یا نه ولی خیلی عطسه می‌کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من تا پنکه یا کولر روشن میشه هر جا باشه تا ببینه دقیقا میاد جلو باد اسیرم باهاش 

اصن خوب نیست چون منطقه اصلی زندگیشون گرمسیره ولی هر پرنده ای مثل انسان ها عادت های خاصی داره اگه تا الان این موضوع مشکلی براش نداشته عیب نداره ولی الان تابستونه باید حواسمون باشه گرم و سرد نشن وگرنه مریض میشن یا صداشون میگیره یا رنگ مدفوعشون تغییر میکنه یا عطسه میزنن♥️🥺

2456
اصلا آب بهش نمیدم 😅 فقط با سرنگ سرلاک میخوره  جاش هم نه سرده نه گرم  نمی‌دونم سرما خور ...

احتمالا سرما خورده الان تابستونه دیگه احتمالا گرم و سرد شده از بیسکوییت نیست مطمئن باش من تو عروس تجربم بالاس بچمه عروسم🥺😍

2714
ای جانم 🥺  خب اگر سرما خورده چی کار باید بکنم ؟  ببرمش پیش دامپزشک ؟

احتمالا خودش خوب بشه اب ولرم بهش بده و جای گرم نگه دارش و نذار تغییر دما اذیتش کنه مثلا باد کولر واسش بده اگه خیلی بچس ببرش دامپزشک ولی چیز خاصی بهش نمیدن جز ویتامین 

راه درمان داره ؟ 😥🥺

نمی دونم والا 

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
2706