2410
2553
عنوان

لطفا خانم های باردار یک لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 28 پست
اخه حالتم مث سری قبل ک باردار شدم هست 

اگه بعد دوروز از نزدیکی قرص خوردی احتمال بارداریت هست ولی حالت تهوعت احتمال خیلی زیاد بخاطر قرصه چون این قرصا همینجورین 

بارداری تو یه هفته ی اول تهوع نمیاره انقد 

اگه بازم میترسی و هنوز ۷۲ ساعت از نزدیکیت رد نشده یه قرص اورژانسی بخور

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
شاید عوارض قرص ال دیه ؟چندروزه عزیرم؟ راستش من خودم خواستم ونخواسته باردار نشدم

من تجربه دارم ناخواسته باردار شدم ممنون میشم تاپینک ها مو بخونی... برای همین خیلی میترسم.. ۱۶ روز میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من تجربه دارم ناخواسته باردار شدم ممنون میشم تاپینک ها مو بخونی... برای همین خیلی میترسم.. ۱۶ روز می ...

جدی؟هم هیجان داره هم آدم جامیخوره ،خب یه تست بارداری بدین عزیرم؟من خودم از وقتی رابطه داشتم قرص می‌خوردم ولی باردار نمیشم حالا باز بدن با بدن فرق داره

بعد دو روز ۴ تا خوردم یک روز ونیم بود 

من یادمه یبار شنیدم بعد رابطه اگه دوتا قرص جلوگیری باهم بخوری احتمال بارداری کم میشه 

دیگه مطمعن نیستم حقیقت داره یا نه 

حالا استرس نداشته باش برو یه از بده تازه بعد ۱۶ روز بی بی چکم نشون میده

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2714
اگه بعد دوروز از نزدیکی قرص خوردی احتمال بارداریت هست ولی حالت تهوعت احتمال خیلی زیاد بخاطر قرصه چون ...

نه عزیزم ۱۶ روز رد شده من هر شب دارم قرص الدی میخورم  دو روز بعد نزدیکی هم ۴ تا خوردم انقد ترسیدم

جدی؟هم هیجان داره هم آدم جامیخوره ،خب یه تست بارداری بدین عزیرم؟من خودم از وقتی رابطه داشتم قرص می‌خ ...

اره هم جا خوردم هم عذاب کشیدم سقط شد 😔 با کلی بدبختی 😔 فردا تست میدم ممنون عزیزم