1874
2079
عنوان

بیاید بگید این شلوارا قشنگه؟+عکس

188 بازدید | 7 پست

برای تابستون خیلی خنک و راحته

ب نظرتون با چ مانتویی میاد؟

اصلا هم تنها نیستم بالاتر از همه خدا رو دارم بعدم خانوادمو ☺فقط وقتی داشتم ثبت نام میکردم خیلی عصبانی بودم و این اسمو گذاشتم😐

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

منم میخوام بخرم از اینا.با مانتو کوتاه

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی.مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شامپو و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته با هرچیز پلاستیکی رو دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚
2064