2737
2734
عنوان

ابگوشت با مرغ زعفزونی😑😑

251 بازدید | 17 پست

بچه ها سلام

مرغ دارم زعفرونیه،شوهرم میگه ابگوشت بذار،بنظرتون بد مزه نمیشه؟؟؟؟؟مرغا مناسب کباب و غذای برنجیه...تو ابگوشت زعفرون نزدم تاحالا🙄🙄🙄🙄🙄🙄

ابگوشت مرغ🤢

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابگوشت که با مرغ باشه هنوز نخوردم

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2731

من خوردم ابگوشت مرغ. خوبه ولی به اندازه ی اب گوشت معمولی چرب و چیلی نمیشه. کلا مزه ی گوشت بهتر از مرغه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2738
ابگوشت مرغ ما اینطوری درست میکنیم لپه میریزیم بجای لوبیا و اینا  بعد مرغ زعفرونی واسه ابکوشت م ...

ابگوشت منطقه ما اصلا حبوبات نداره

بیخیال هرکسی ی جور میپزه ابگوشت رو،مال ما کلا ادویه مخصوص داره و با مرغ هم میشه درست کرد

ابگوشت منطقه ما اصلا حبوبات نداره بیخیال هرکسی ی جور میپزه ابگوشت رو،مال ما کلا ادویه مخصوص داره و ...

بنظرم اون زعفرونیو بزار واسه یه غذای دیگه برای آبگوشت مرغ ساده بزار چون بنظرم جالب نمیشه

نشنیده بودم استارتر

اه اه من شنیده بودم

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2706